Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki ilyen, vagy...

Volt már valaki ilyen, vagy hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
A menstruációm mindig pontosan jon meg, mint most szombaton is,mára el is múlt (Hossza ennyi is szokott lenni), viszont barna folyasom volt, par csepp vérrel. Ilyen még nem volt. Egy ideje tervezgetjuk a babat. Orvoshoz csak masfel het utan tudok menni,mert jelenleg kulfoldon tartozkodunk. Mi lehet a dolgban? Elore is nagyon szepen koszonom a segitseget :)
2019. ápr. 2. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem védekeztek?

Egyébként sajnos nagyon kevés az esélye annak,hogy baba van a dologban :(

2019. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem vedekezunk
2019. ápr. 2. 22:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülyén fogalmaztam.menstruácio helyett volt barna folyasom keves verrel :/
2019. ápr. 2. 22:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemes lenne reggel egy tesztet csinálni?
2019. ápr. 2. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát...az az érdekes,hogy pont akkor kezdődött,mikor a menstruáció.Azért vegyél erős egy tesztet,az már kimutatná. Ha nem vagy az,orvoshoz azért majd menj el
2019. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Énis ehhez hasonló cipőbe járok március 5.én kelett volna megjönnie..

Aztán 25.26 óta ugyan így vagyok mint te.. De nem minden nap

2019. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol barnás folyás pecsételő szerű.. Hol halvány pirosas
2019. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!