Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló cipőben? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Most voltam dokinál hormonszint vizsgálaton, még nincs eredmény! De volt olyan akinek 1,5 napig tartott a menzesze? Első nap sötét barnás, másnap alig volt már valami! Szeretnénk babát, de már több hónapja így járunk, hogy megjön, kevés időre de az 3-4 nap, nem 1,5! még nem teszteltem! Volt már valaki hasonló cipőben!? Mi lehet a baj? Lehet ez terhesség is vagy minek tudható be?
2018. okt. 7. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Nálam ez van 2 honapja ... 2-3 napos mensi ...

most a 3. Hónapban pedig nem jött meg még!

Hozzáteszem augusztus elején voltunk együtt utoljára mert azóta külföldön van a férjem és csak a jovoheten jön haza !

Tehát mondjuk esetemben kizarom a terhességet ! Szerintem valami hormon baj lehet nálam ! (Most fogok menni dokihoz)


De én a helyedben csinálnék egy tesztet ! Ha az negatív .... valószínű valami hormon probléma van nálad is!

2018. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én párom is kint dolgozik, 2hettel ezelőtt volt itthon 2hetet, voltunk együtt, meg babát is szeretnénk! De eddig 2evig nem jött össze és kértem egy hormonvizsgalatot!most ha terhes is lennék, akkor már jelentkezhetnek tünetek? 1,5napos menzesz, szerintem nem normális!
2018. okt. 7. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismét én (1.)

Szerintem lassacskán lehetnek akar tünetek is !

De ez nem törvényszerű , nem szabad erre hagyatkozni !


Legjobb példa a húgom ! Rohadt érzékeny mindenre értem ez alatt ha van egy kis vírus a levegőben na ő pl tuti azonnal elkapja ... tényleg annyira kényes (nem viselkedésre) a szervezete hogy nagyon !


Amikor teherbe esett semmi baja nem volt .... pedig nagyon paraztunk hogy majd mit fog szenvedni ... hallod semmi baja nem volt , se emelyges, se szédülés, se hányás .... semmi !


Tehát tényleg nem szabad erre alapozni !


Én azt javaslom akkor tesztelj ha az UTOLSÓ együttléttől eltelt már 14 nap !

Ha negatív akkor meg rá két napra csinálnék a helyedben meg egy tesztet ha az is negatív akkor viszont valószínű a hormonok jatszadoznak veled , és akkor javaslom beszélj a dokiddal a mensidrol mert tényleg nem jó hogy ilyen 1,5-2 napos mensi van .... nem tisztulsz ki eléggé , mivel nálad ez nem megszokott !


Irj hogy mi a helyzet nálad ! Kiváncsi vagyok ! :)

2018. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek külföldre ment a férje dolgozni

.....


A szervezet nem szeretné ha ezalatt más (más férfi)termékenyítene meg, védekezik egy terhesség ellen, úgy hogy nem érlel petesejtet, így a mensid se normális.


A kérdés hogy miből gondolja a szervezetetek hogy most nem szabad terhesnek lennetek mert nincs itthon az ember (kivéve pár napot).


Vagy mikor háború idejèm fiúk születtek többségben, ezt honnan tudta a nők szervezete, hogy most fiúkra van szüksèg?


Lehet pchiésen indult el nálatok valami, ami megmagyarázhatalan.

2018. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!