Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek Lehet baba a...

Szerintetek Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztusban volt egy missed ab.m Azóta újra próbálkozunk folyamatosan. 24.ciklusnapomon vagyok, már 3 napja nagyon érzékenyek és duzzadtak a melleim,vannak enyhe alhasi fájdalmaim is(mintha megakarna jonni). Eddig nem teszteltem még, nagyon szeretnénk babát. Megszakítás után ennyi idővel lehetett szerintetek regenerálódni és babás lenni? Köszi a válaszokat
2019. nov. 4. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az orvos megengedte már akkor próbálkozzatok. A szervezetnek tisztulnia kell. Ha nem jön meg a köv. menstr. akkor tesztelj addig pedig türelem.
2019. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Mikor kéne megjönnie? Ezek simán lehetnek csak premens tünetek. Nekem 1 hónapot mondtak megszakítás után türelmi időt. Persze lehetsz terhes de lehet csak meg fog jönni. Szurkolok h előbbi legyen.
2019. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
28 naposak a ciklusaim, ennyire erős tünetekkel csak az előző terhesség alatt volt példa, ezért is reménykedem annyira. Azt mondta az orvos hogy rögtön lehet próbálkozni, teljesen szépen gyógyult, voltam azóta 2szer orvosnál, mindent rendben talaltak.
2019. nov. 4. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
teszteltél már? mi volt?
2019. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedden( 24. Ciklusnapon)csináltam egy tesztet, kevés vizelettel sikerült csak, az negatív lett,elkeseredtem, de van még remény, hisz csak a 10.dpo-m volt. Ma tervezek tesztelni délután munka után ha addig nem jön meg. Holnap kellene megjönnie, szóval ha van valaki odabent, azt már jeleznie kell minden tesztnek. A tüneteim maradtak, mellerzekenyseg, feszülés, és 2 napja már görcsölök odalent, ami lehet ugyanúgy 2 érértelmű jel is... Aggódok hogy ez a hónap sem az én hónapom volt :(
2019. nov. 8. 10:13
 6/8 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy pont kedden voltam délután nőgyógyásznál is, szűrésen, ő megvizsgált, szép minden, a mehnyalkahártyám 8mm vastagságú, vajon az elég lenne a babának?
2019. nov. 8. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi hír azóta?
2019. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hétfő reggel, 2 nap késéssel megjött sajnos :( Nagyon elszomorodtam,és félve várom a decembert, mi van ha akkor sem jön össze? :( Nagyon félek, hogy nem lesz már baba, 28 éves leszek decemberben, aggaszt a korom is, meg nehogy valami gond legyen velem..
2019. nov. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!