Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti éreztétek a beágyazódást?

Ti éreztétek a beágyazódást?

Figyelt kérdés
1-jén és 3-án voltunk együtt, akkor volt peteérés is. Kisebb görcseim vannak néha meg pici szurkálódások. Néha hányinger is jön rám. 17-e körül kell megjönnie annyira kiváncsi vagyok már. Nektek hogy volt?
2019. nov. 8. 13:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem éreztem, viszont a 8.dpo volt egy fél kiskörömnyi vérfolt a bugyimon


Tuti volt összefüggés, mert akkor volt kereken egy éve, hogy próbálkozunk, de előtte nem volt ilyen.

Sajnos 2 hete elment, de ez már nem lényeg a kérdés szempontjából

2019. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
25%

Sejtettem, hogy jön pár megmondó ember, aki szerint lehet érezni.

Egyszer valaki elkezdte, azóta millióan elkezdték hajtogatni, de több orvos is mondta, hogy az, amit éreznek, nem beágyazódás...

Mindegy, nekem aztán nem fáj, hogy ti mit gondoltok, hagylak titeket ebben a hitben.

2019. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Ki mondta utolsó, egy rakás férfi orvos?!?


2x voltam terhes, se előtte, se azóta, se a két terhesség között nem éreztem semmit ovi után 7 nappal, csak mikor megfogantak a lányaim. Olyan erős szúró érzés volt néhány órán keresztül, hogy nem lehetett nem észrevenni.

2019. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Első gyereknél éreztem én is, nagyon erős szurkálódást, amit előtte és utána sem soha!Utána számoltam a napokat, lehet, hogy beágyazódás. Úgyhogy akkor már sejtettem, hogy lehet baba lesz:) A második gyereknél nem éreztem semmi ilyent.
2019. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Én is éreztem
2019. nov. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

10-es én is szurkolok neked! :)

Kiváncsi vagyok hogy alakul, ha megjön az se baj, próbálkozunk tovabb! Egyébként nekünk ez volt az első próbánk :)

Csak olyan fura, többet is pisilek mint eddig, több pattanás jön ki rajtam olyan helyeken ahol eddig nem volt, apró görcsöket érzek néha. Na majd meglátjuk. :)

Es igen tudom hogy ez rohadt korai nem vagyok hülye, plusz nekem a ciklusaim rövidek, 23-26 naposak.

Aki normálisan tudott válaszolni annak koszonom! :)

Aki meg nem az nézzen magába! :)

2019. nov. 9. 14:43
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

De igen lehet érezni!! Én határozottan éreztem enyhe görcsöket és szúrkálásokat, pedig még volt 8 nap a menzeszig.

Azóta már 10 hetes terhes vagyok!🥰

2019. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Gratulalok neked, szívből!😊🥰
2019. nov. 10. 15:59
 19/22 anonim ***** válasza:
Akik érezték a beágyazódást hány nappal peteérés után kezdték érezni?
2019. nov. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező mikor fogsz tesztelni?
2019. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!