Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor kezdődtek a...

Kinek mikor kezdődtek a terhességi tünetek? Előjöhet még a rosszullét?

Figyelt kérdés

5+5 napos terhes vagyok. Mielőtt tesztelt, előtte való napokban már felerősödött a szaglásom (nem pont a nemvárt napján teszteltem). Bár most semmi nem zavar, mert meg vagyok fázva :/ Reggelente émelyegtem, majd pár napra jobb lett, most megint előjött, de nem vészes. Étvágyam van emellett. Viszont tegnap óta ólmos fáradtság van rajtam, semmihez nincs kedvem. Ez lehet a terhességtől? Eddig semmi ilyen nem volt.

Második terhesség, az első alatt az 5-8-ik héten émelyegtem, nem volt étvágyam, bő 12 hétig minden szagtól hányingerem volt, öklendeztem. Ilyet viszont most nem tapasztaltam eddig. Lehet, hogy akkor most nem is lesz már? Vagy még előjöhet?

Fáradt viszont az elsővel nem voltam....


2016. jan. 21. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet baba, bár korai lenne még a tünet, azért drukkolok.
2016. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem az volt a kérdés lehet e baba de mindegy.

kérdező, nekem a 6-7. hétig fel sem tűnt a terhességem, úgy 8 héten kezdődött egy két hetes gyomorégés, ezt leszámítva kb. tünetmentes volt az első terhességem.

Most 6+4 hetes vagyok a tesóval, egyenlőre most kezdődik az émelygés, gyomorégés, de még nagyon gyengén érzem ...szóval jöhet még kutyára kamion :)

2016. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Igen, a kérdés a tünetekre vonatkozott, a terhesség, ha minden rendben van, szinte biztos :)


Gyomorégés nekem is volt első gyerkőccel, az nekem is csak később kezdődött.

Azért remélem, hogy ennyi émelygéssel megúszom, de akkor még nem kiabálom el. De az tény,hogy első terhességkor ilyenkor már alig ettem és mindentől el tudtam volna hányni magam.

2016. jan. 21. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem kb a 8-9 hét körül jött elő hányinger, és mellbimbófájdalom. A szaglásom mint egy vadászkutyáé olyan volt. A pörkölt szagától pl. felfordult a gyomrom. Fáradt egyáltalán nem voltam. 19 hkm.
2016. jan. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!