Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok mikor kezdődtek a...

Nálatok mikor kezdődtek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Sajnos a menstruációm nem megbízható, 28-35 nap között szokott alakulni. Szeptember 30. Volt az utolsó menstruáció m első napja. Tesztelni még nem mertem, de a héten már elég furán érzem magam, a mellem is fáj, meg szinte egész nap gombóc van a torkomban, nem erős hányinger, de bármikor tudnék hányni.

2019. nov. 13. 06:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok. Ha első terhességed, akkor vszeg nem tudod (én nem tudtam) hogy a heteket az utolsó menstruáció első napjától számitják. Tehát ha babád lesz akkor most már kb a 6-7.hétben jársz. Lassan dokihoz is kellene menni ha pozitív a teszt, úgyhogy bátorság és csinálj egyet szerintem!😉
2019. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy voltam, mint valamelyik előző válaszoló: az elsőnél a 6., a másodiknál az 5. héten kezdődött a hányinger.

Ha belegondolsz, elég hülyeség félni a teszttől, hiszen nem attól leszel terhes vagy sem, az csak megmutatja, van-e HCG a vizeletedben - nem valami reményelvevő vagy -adó varázspálca, és semmi befolyással nincs a terhességedre, ha az vagy, ha meg nem, akkor pláne.

2019. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7. héten, addig semmit nem éreztem.
2019. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Meg várom őket... 4 gyerekem van. 😂
2019. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
6. héten már savasodtam/reflux 7. Héttől hányás
2019. nov. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!