Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehet? Mit érezhet...

Beágyazódás lehet? Mit érezhettem? Többi lent

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a beagyazódást nem lehet érezni, csak valaki egyszer kitalálta hogy van ilyen. 2 hete volt peteérésem ( szoktam érezni mikor van). Egy hétre rá, tehát a hétvégén 3 napig fájt a hasam alja, nem egész nap, de nem volt kellemes, és hol a jobb oldali hol a bal oldali petefészkemnél szúrkálást éreztem. Most meg vagy 2 napja hőhullámaim vannak meg fáj a fejem (bár az utóbbi lehet az időtől is)

Szeretnénk gyereket, tudom hogy ez még iszonyat korai lenne tünetnek, tisztába vagyok vele. De vajon mit érezhettem? Járt már így más is? Tapasztalat?



2019. nov. 13. 10:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött...hamarabb is mint ahogy nem vártam 😭
2019. nov. 17. 05:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!