Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerfüggővé válok, ha...

Gyógyszerfüggővé válok, ha napok óta tartó folyamatos insomnia ellen 0.25-ös Frontint tervezek használni segítségül estére?

Figyelt kérdés
Újra és újra visszatér az insomniám, amely során akár napokig egyáltalán nem alszom. Eddig nem mertem gyógyszert szedni segítségül, de most fontolgatom, mert teljesen kimerültem. Segíthet az itthon lévő 0.25-ös Frontin?

2017. júl. 31. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Kettot bekapsz es egy ora mulva mar alszol is. Bar en inkabb altatot tanacsolnek, a frontint nem erre talaltak ki. Inkabb szorongascsokkento.
2017. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek a hatására tér vissza az alvászavarod? Milyen összefüggés van az előző alkalmak között? Mit próbáltál tenni eddig ellene? Hol kértél eddig segítséget? Voltál-e bármilyen kivizsgáláson mielőtt elkezdtél gyógyszert szedni?

Szerintem a gyógyszer hosszútávon nem megoldás, a Frontin lehet hogy szorongáscsökkentő, de az altató meg nagyon hamar függőséget okoz (tapasztalat)

2017. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes tablettákkal próbálkozz inkább, Valeriána Max Citromfűvel, Herba Night, stb.
2019. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1db 0.25-ös frontin semmit nem segített. Még álmos se lettem tőle, bár eredetileg ugye szorongásra van és nem alvásra. Csak mellékhatása lehet az álmosság, ezért használják sokan alváshoz is...

Próbálj inkább valami gyógynövényes cuccot. Ha az nem segít háziorvos tud felírni enyhe altatót. Pl. Zolsana. Az hamar kiürül a szervezetből úgyhogy másnap sem lesz az ember fáradt / bódult tőle.

2020. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább gyógynövényes altatót javasolnék, és nézd meg az Alvásguru honlapját. Sok módszer, körülmény segíthet.. Pl. 18 óra után mellőzd a Kék fény minden változatát!
2020. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!