Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés előtt 6 hónappal...

Babatervezés előtt 6 hónappal elkezdhetem szedni a terhesvitaminokat? Elevitet szeretném.

Figyelt kérdés
a feleslegesnek tartom - kommentekkel kíméljetek

2019. nov. 18. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bőven elkezdheted...én már 9 hónapja szedek terhesvitamint..és eddig még semmi.. :-( bár ő nekem már a második baba lenne..már van egy aki rögtön elsőre összejött,vitamin szedés nélkül is..úgyhogy én nem is tudom hogy számít e igazán ez a vitaminszedés...
2019. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A stressz és a kialvatság miatt, ami ma népbetegség, is lehet, hogy nehezen sikerül a baba. Mindenki fáradt, dönti magába a koffeint, ami növeli a stresszt és gátolja fontos vitaminok és ásványi anyagok felszívódását. Pl ha inozitolt szedsz vagy iszol, akkor 4 órával előtte és utána nem lenne szabad koffeint fogyasztani, mert csak kihugyozod. Folsav, c és d vitamin, vas ugyanígy csak átfolyik. Akkor hiába szeded, nem fog segíteni. És nem szabad rágörcsölni, babaprojektnek nevezni, ez is stresszes kényszer, mint valamilyen munka. Simán élvezni kell az együttlétet, pihenni, nem görcsölni feleslegesen. És ez persze az apajelöltre is igaz. Ők pl nagyon kevés vizet isznak(tudom nem mindenki) , ami szintén rossz. Ha meg még söröznek is napi 4 vagy több dobozzal...
2019. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!