Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem 100 %-ig biztonságos...

Miért nem 100 %-ig biztonságos az óvszer?

Figyelt kérdés
Hogy lehet mellette teherbe esni ha nem szakad ki?
2019. nov. 19. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikrorepedés is lehet
2019. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Én úgy gondolom, ha jól használják és nem szakad ki, lehetetlen. Ha rosszul használják kiszakad és bumm. Vagy nem szakad ki, de rossz használat miatt lecsúszik.


Véleményem szerint az esetek többségében mikor azt írják óvszer mellett esett teherbe, ott valamit nagyon rosszul csináltak csak nem merik leírni, hogy ők voltak a buták.

2019. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2! És aki jól használja megis elszakad? Mert ilyen is van.
2019. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem akkor lehet terhesség ha kiszakad, 22 éve használom, sosem szakadt el, el kell olvasni a használati útmutatót és helyesen felrakni. Egy dolgot tudok még elképzelni, ha valaki bekeni a gumit ondóval és úgy szexel, akkor lehet terhes.
2019. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem annak szakad ki aki rosszul használja!Amugy szerintem nem lehet óvazer mellett teherbe esni ha nem szakad ki.
2019. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hibahatár a szakadás. Nekem többször is szakadt már ki mindig ugyanaz a márka. Úgy tűnik nem kompatibilis a ferjemmel, vagy a mérete nem jó vagy nem tudom. Megesik. Nyilván ha az ember eszre veszi akkor esemény utáni, ha nem fer bele semmiképp. Ha elszakadt merlegelni kell, hogy megtartanád e. Ha nem, akkor kar kockáztatni. Ha igen akkor meg végülis mindegy.
2019. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!