Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek a fogamzásgátlótól....

Félek a fogamzásgátlótól. Jogosan?

Figyelt kérdés
3 éve szedek Meliane-t, egyre több embertől hallom, hogy az káros, tele van hormonnal, később gondok lehetnek, ha babát akarok. Nódokim szerint ez butaság, de az összes nődoki oda van a tabiért. Szerintetek váltsak másra vagy még szedhetem?Szeretnék majd teherbeesni, nem akarok egy rizikófaktort sem.
2008. nov. 17. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8 hónapig szedtem egy szintén nagyon alacsony hormontartalmút, és utána 11 hónapig nem jött meg, azóta is csak gyógyszerrel van peteérésem. :(

Én abbahagynám a helyedben.

Már én sem követem el sohatöbbé ezt a hibát, nagyon ki vagyok készülve idegileg...

2008. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ahogy olvasom a tapasztalataitokat, orulok, hogy még nem próbáltam ki és a párom sem eroltette soha. Majd esetleg a gyerekek után... A munkában tucatjával adtam ki naponta a fog.gátlokat, gyakran 15-16 éves lányoknak, de tobbséguk valoszínuleg csak a kényelemre gondol, hogy esetleg káros is lehet, arra nem nagyon. Gyakran egyáltalán nincsenek tisztában a tabletta mukodésével, mellékhatásaival, hogy kozben mire kell figyelni. Mert ezekrol nem sokat hallani, mindenhol csak az elonyeit hirdetik, ha meg mégis, nem mindenkit érdekel, mi lesz késobb. Szerencsére azért nem mindig van baj, bízz benne te is. Ha a párod hajlando másfajta védekezésre, hagyd abba, de talán még 1-max2év belefér.

Második hozzászolo voltam.

2008. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nagyon sokat segítettetek.Abba fogom hagyni.Lehet nekem nem okozna gondot,mert előtte is tök rendszeres volt a mensi,de nem merek kockáztatni.Pláne azok után, amiket itt olvasok.Köszi mégegyszer, hogy megerősítettetek!
2008. nov. 18. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!