Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babatervezésnél mindkét...

Ha babatervezésnél mindkét félnél mindent rendben találnak, akkor mégis miért nem sikerül hónapok óta?

Figyelt kérdés

Mi oka lehet,ha az orvosok szerint nincs gond egyikünknél sem?

Tényleg számít a rágörcsölés,a stressz a hétköznapokban?

Hisz ma már szinte mindenki stresszes,görcsöl valamin,mégis születnek gyerekek...nem értem..10 hónap sikertelenség áll fent nálunk...lehet ez még nem olyan sok...de ha nincs semmi baj amit orvosolnunk kellene..akkor igen..mert így nem tudja az ember mit nem csinál jól,min változtasson..az idő meg telik...és senki sem fiatalodik..


2019. nov. 20. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran szexeltek? Nem naptár, meg terv szerint, hanem csak úgy, mert éppen megkívántátok egymást?
2019. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Lehet pszichés oka is. Nem egy olyan esetről hallottam, hogy miután pszichológushoz járt az leendő anyuka, vagy párkapcsolati tanácsadáson a párjával, összejött a baba. Persze evvel nem azt mondom, hogy rohanjatok pszichológushoz, de érdemes mérlegelni a lelki állapotokat. A stresszt is gátló tényező lehet.
2019. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, de két terhességen vagyok túl, az első az hamar véget ért. Mindkétszer akkor lettem terhes mikor valami mást sokkal jobban vártam.


Pl elterveztük, hogy a nyáron repülővel megyünk majd nyaralni, soha nem repültem és minden vágyam ez volt. Így fejben azon kattogtam és, hogy na majd ősszel dokihoz elnézek, miért nem sikerül 4 éve a baba... tehát kicsit fejben beállt a sorrend, hogy szuper nyaralás és utána tuti segít a doki :D Erre következő ciklusban terhes maradtam, ráadásul abban a hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni.


Következő alkalommal eljutottam végre dokihoz és minden kiderült mi a gond, és megnyugtatott, hogy fél év múlva hamar jön majd a baba, ahogy a gyógyszerek hatnak. Ezzel a tudattal nyugtáztam, hogy legkésőbb következő évben anyuka lehetek. Harmadik hónapban terhes maradtam.


Biztos van benne valami, hogy ne stresszeljen rá az ember, ezért a saját tapasztalatom alapján ajánlom, hogy keressetek valami várható programot, amit nagyon szeretnétek a babán kívül is, tervezgess és legyen benned, hogy na előbb ez meglesz utána szuper lesz, ha összejön a baba, így nem lemondasz róla, csak előtérbe helyezel kicsit mást. Nekem legalábbis ez bejött, még ha nem is tudatos volt :D

2019. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mr.Q77 ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?


Egészséges felnőtteknél (mindkét fél) is csak 25% esély a megtermékenyülésre együttlét alatt ha a megfelelő időpontban vannak együtt. Persze ha nem pont "jókor" hancúroztok akkor 0%.


Mit értesz az alatt hogy az orvosok szerint minden rendben?

Milyen vizsgálatokon vettetek részt? (eddig)

2019. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elég sűrűn szexelünk,ez mindig is így volt,heti 4-5 általában alap..a párom 6 évvel fiatalabb,tehát ő nagyon is igényli...a menstruációm rendszeres.

Volt hormonpanel,prolaktin,pajzsmirigy,Ir,spermiogram,ultrahanggal figyelt peteérés,babavitamint szedek a párom is szed vitamint,nem szedünk tartósan gyógyszereket,nem alkoholizálunk..nekem már van egy 7 éves fiam is,az első kapcsolatomból..tehát ahogy a nőgyógyász is megjegyezte a kivizsgálások alatt. "maga képes arra hogy gyermeket szüljön még,hiszen már van egy egészséges fia".

2019. nov. 20. 13:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Mégis mi az a MINDEN, amit rendben találtak?


10 hónapja próbalkoztok, egy év után kezdik el a meddőségi vizsgálatokat, mire azok lefutnak, az pár hónap. Szóval kétlem, hogy már mindent rendben találtak.


Amúgy igen, ennyit szamít a stressz.

2019. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló..leírtam mi az a MINDEN amit rendben találtak..azt is mit mondott az orvosom..éppen ezért nem küldött meddőségibe...illetve közel 6 hónap után kezdtük meg a vizsgálatokat a korom miatt... úgyhogy nyugodjál meg...nem kell a fennhéjázó hangnem.
2019. nov. 20. 13:31
 8/11 anonim ***** válasza:

De a számokat nem nagyon ismered, látom. A te leírasod meg az én kommentem egyszerre történt, vagyis nem láttam.


A korod miatt vizsgáltak ilyen hamar ennyi mindennel. Mennyi idős vagy?

2019. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A termeszet szelektál
2019. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem szelektál,kedves 9-es válaszoló...mert ha szelektálna,akkor te most nem tudnál az én kérdésemre válaszolni...mert úgy alapból meg sem születtél volna.


Nemsokára 35 éves leszek..ez lett volna számomra a végső határ a gyermekvállalásba.

2019. nov. 20. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!