Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki nem volt teljesen...

Van aki nem volt teljesen egészséges, amikor teherbe esett és mégis minden rendben volt?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen betegsegre gondolsz?
2018. máj. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Anya, a terhessége alatt minden rendben volt.


A szülésbe majdnem belehaltunk mindketten, és utána az addig lappangó betegsége fellobbant, az állapota rohamosan romlott és 13 éves koromban már nem élt.


Én örököltem a betegségét, így nem fogok sohasem szülni.

2018. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bármi... Bakteriális, vírusos vagy akár gombás fertőzés. Valamilyen gyulladás valahol a szervezetben, esetleg megfázás, influenza, akármi.
2018. máj. 8. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Így én is. Nem sokkal ovuláció után már éreztem, hogy kezd fájni az ínyem bölcsességfognál, meg mintha gyulladt lenne. Ez napról napra egyre rosszabb volt. Nemvárt napján már tasakkezelésre jártam antibiotikum kúrával együtt (közöltem a terhességem, mert teszteltem fogorvos előtt) és nem is csináltak nekem röntgent. Na miután rendbejött, még 2 alkalommal begyulladt terhesen, mire végre rendesen áttört (foghúzás után döntött úgy, hogy mégis előjön)

A babával nincs gond. Épségben megszületett, egészségügyileg annyi baja van, hogy ételallergiás, de ez meg tuti nem azért...

2018. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy beteg vagyok mikor terhes lettem.Gond nélkül hordtam ki a babát, viszont szülés után gyenge 2 hónappal elkezdődtek a gondok.Azóta egyre rosszabb.Nincs egy ízületem ami ne volna gyulladt.De már kezelik, így elvileg hamarosan jobb lesz.Az orvosom szerint már jóval a teherbe esés előtt is volt baj, csak tünetem még nem volt.
2018. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Influenzás lettem, pont ciklus utolsó napjaiban. 2 napig 39 fokos lázam volt, utána csak hőemelkedés. Fel se merült bennem, hogy megmaradhat, ha van is baba. Nem várt előtti napom görcsöltem és pecsételtem is. Aztán mégse jött meg. A 12 uh-n minden oké volt eddig és azt mondták h annyira még korai vagy elmegy vagy nem lesz semmi baja.
2018. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En februar kozeoem lettem terhes (iden) es ugy, hogy januar elejetol kb folyamatosan beteg voltam.

Influenzaval kezdtem, ami felulfertozodott, rament a tudomre. Ezt epp kihevertem (csak kohoges maradt vissza, de laz, stb nem), amikor tuszos mandulagyulladasom lett. Nagyon durva volt, kozel 40 fokos, csillapithtatlan lazzal toltam egy hetig, mire kaptam olyan antibiot es olyan dozist, ami segit is, meg majd egy het volt, amig normalisan ereztem magam.

Ezutan arcureggyulladasom lett, kozben mar terhes voltam, addigra lett pozitiv a teszt. Az is jo sokaig elhuzodott...

Nem sok jora szamitottam, mert az elmult evekben negy vetelesem volt ugy, hogy akkor nem voltam beteges, most meg gyakorlatilag kozel 4 honapon at egy-egy het szunettel folyamatosan virusos-bakterialis betegsegem volt, mindegyik magas lazzal.

A 13. heten vagyok, eddig minden OK, remeljuk is igy is marad.

2018. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Begyulladt foggyoker melle bakterialis fertozes a szervezetben, arra napi 3*1 antibiotikum kura, melle natha. Minden oke volt a fogantatassal/terhesseggel
2018. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik hónap elején kezdődött. Tele a lábam nagy vörös és lila fájdalmas csomókkal, ízületi gyulladás a bokán, térden, könyökön. A tüdőmben is csomók. Mellé végbél gyulladásom id volt és egy cisztám. Antibiotikum kúra után meggyógyultam. El akarták venni, de nem egyeztem bele. Ma 23 éves, gyönyörű, egészséges, okos. De csak 164 cm. Eleve 2900 grammal született. Most is így döntenék.
2018. máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!