Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik jövő hétre nem várják...

Akik jövő hétre nem várják hahó hol vagytok, milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok Lányok, már volt egy topic ahol irtunk hogy ki mit érez, akik jövő hétre nem várják.

Én jelenleg a ciklusom 21. napján vagyok elméletileg 28 naposak a ciklusaim. 12. cnapon volt pé-m. Mind a ferti, mind a ciklus is odatette.

4-5 napja furi érzésem van a hasam alján a petefészek méh környékén, olyan enyhe fájdalomszerű. A mai nap pedig teljesen olyan volt mint amikor megvan ugyanúgy fájt (zsibbadóan-lüktetően az egész nemi szervem) és a petefészek környékén. Remélem ez nem valami betegség jele, folyásom talán egy kis tojcsis, de csak ha megvizsgálom magam. Előtte 3 napig viszont krémes volt.(de lehet az még a tegnapi akció maradéka)

Itt a görbim:


[link]


2009. szept. 19. 20:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Hahóó,itt vagyok!

Én kedd-szerdára nem várom,de nagyon nem!Milyen tüneteim vannak?Hasonló mint neked:))Érzem a méhemet,petefészkemet,melleimet,olyan megjön érzésem van.A pláne az,hogy hétfő óta érzem.9-én volt peteérésem,ki is használtuk azokat a napokat:)

Én remélem babásodunk kedves kérdező!!!Mikorra nem várod?

2009. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Szia Én elméletileg jövő hét ilyenkor táján nem várom. De a luteális szakaszom nem volt még 14 napnál több. Most vagyok a 21. cn.on, 12. volt pé-m. Ugyhogy ha e szerint számolom akkor jöv, hét szerda-csütörtök.

Írj még ha megkérhetlek, hogy hogy érzed magad!


Remélem Én is hogy BABÓ van a dologban.

2009. szept. 19. 21:19
 3/44 anonim ***** válasza:

sziasztok

kb csüt péntekre nem várom

pici szurkálást leszámítva semmi tünetem

esetleg az édességzabálás töménytelen mennyiségben-nem jellemző rám

majd írunk mi lesz:)

2009. szept. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én keddre nem várom,a hőm éjjel-nappal 37,5.Szédülések jönnek rám,tegnap reggel csak úgy ébredés után hánytam,aludni akarok,aludni és aludni,lüktet a méhem,fájnak a melleim,és nagyobb a bimbóudvarom,krémes a folyásom.
2009. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
előző vagyok,még annyi ami furcsa,hogy semmi olyan tünetem nincs mint mensi elött szokott lenni,vagyis semmi görcs,semmi fejfájás,ahogy írtam erősen lüktetget a méhem.
2009. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

[link]


tönetem nem sok van,csak megjönérzésem

2009. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj lányok,hogy nem kéne "mindjárt megjön"érzésnek lennie,másféle görcs vagy lüktetést kéne éreznetek.
2009. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

én keddre nem várom, a melleim oldalt érzékenyek, amugy a szokásos mensi elötti tünetek. ezek a vérfoltok meg csak pár csepp hüveleyen belül találhato nyálkák csak, nem is vér.. nem tudom mi lesz.. remélem..

[link]

2009. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Ma reggel mintha szöget ettem volna,fúj,a nyelvem alatt érzem,meg most vettem észre,hogy a bimbóudvaromon olyan kis mirigyek jöttek elő!A hasamalját hétfő óta érzem,a melleimről ne is beszéljek!Sűrűbben járok pisilni,és én érzem hogy nem vagyok egyedül:))Mindannyiunknak nagyon drukkolok,és remélem megírjátok mi lett az eredményetek!

2009. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom.Tegnap esett 1 tizedet a hőm és ma is annyi 36,9.Este éreztem a méhembe a megjöm érzést de nem jött meg.A melleim nekem is fájnak.Sok sikert kívánok minden babára vágyónak!
2009. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!