Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hematómával meddig barnáztatok?

Hematómával meddig barnáztatok?

Figyelt kérdés
2 hete derült ki a hematómám, azóta törlésnél többször van barnázás, meg néha 1-1 pici darabka ami barna. Voltam többször orvosnál, a pici rendben van, növekszik szépen. A hematóma 1 hét alatt összement pár milit. Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
2019. nov. 21. 18:04
 1/7 A kérdező kommentje:
9 hetes vagyok
2019. nov. 21. 18:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam ma derült ki a hematóma, véreztem kicsit es nem csak törlésnél van barna folyás de már két hete. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz.5hetes vagyok. Utrogestant szedek és feküdnöm kell.
2019. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy derült ki hogy nagyon elöntött a vér, rohantunk a kórházba, azóta szigorú fekvés gyógyszerek, és aztán csak pici barnázás maradt, neked mekkora a hematóma?
2019. nov. 21. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:

13x7mm.

Neked?

2019. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
30*15 volt, mostmár 28*11
2019. nov. 21. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok,

nekem 7 hetesen derült ki, 1 alkalommal barnáztam de utána is "gyanus" volt a zisztasági. 9 hetesen még ott volt ,12 hetesen már nem mutatta az uh.

2019. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam 5hetesen az első UH-n látszott a haematóma, 3*akkora volt, mint a petezsák (24mm) , akkor még nem volt szívhang, de nekem nem volt vérzésem se barnázásom se. Azóta 8hetes vagyok a haematóma szerencsére megy össze és szívhang is van, vérzés azóta sem volt egyszer sem. De szedem is a gyógyszereket és táppénzen vagyok veszélyeztetett terhesként az első UH óta. Ahóta se munka, se pakolás, semmi csak pihenés. Nekem a dokim annyit mondott, ha vérzést tapasztalnék azonnal ügyelet.
2019. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!