Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 évesen egyedül maradtam...

22 évesen egyedül maradtam terhesen. Hasonló helyzetű anyukák ti hogy boldogultok? Munka, megélhetés?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 07:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem hangulatkeltés megy egy pete vezetékem van.
2019. nov. 23. 15:44
 12/17 anonim ***** válasza:

Egy petevezetővel simán lehet gyereked, válts orvost.


Teljesen felesleges kamukifogásokat gyártani, felnőtt vagy, nyugodtan mondhatod hogy akarod ezt a gyereket, csak akkor pattogni kell meg csinálni, hogy a körülményeket rendbe rakd. Ne pedig az áldozat szerepében tetszelegj.

2019. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem játszom az áldozat szerepét. Már intézkedtem
2019. nov. 24. 16:29
 14/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehetetlen, én is vállaltam egyedül babát. Ki hordtam, nevelem, minden ok. De ha azt hiszed hogy majd szépen látogatja meg majd önként ad tartást, meg majd érdeklődni fog egy percig is akkor tévedsz. Azt döntsd el hogy akarod ezt vagy nem? A gyereknek is egyszer majd felelni kell a miértekre. Egy pete vezetővel százszor leszel még terhes. Fiatal fejjel most azt hiszed hogy szeretője voltál valakinek, terhes lettél aminek te örülsz de neki te csak egy affér voltál. Semmi egyéb. Hidd el nem tisztel és jobban van gyűlölni téged a gyerekeddel együtt mint bárki más a világon. Na ha ezt akarod így is hát tartsd meg. Nem lehetetlen, kemény lesz. Nagyon! De azt vésd a fejedbe hogy ez a te gyereked nem a ti gyereketek. Sok sikert, de szerintem elszúrod az életed most, a babáét is.
2019. nov. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
23%
Miert szurja el ? Pff.. ekkora baromsagot . Egy szulo is feltudja nevelni tisztesegesen a gyereket ha mar igy alakult . Sőt még lehet kulonben , mint a sok megjátszos minta apa es anya .
2019. nov. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Ügyes vagy, jól választottál te is, gratulálok, csillagom. Egy elvált pasasnak szülsz, aki azzal fenyeget, h elveszi illegálisan a gyerekedet... Aztán itt sírsz te is a gyakorin. Egyikőtökkel sem tudok együtt érezni.
2019. nov. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azta!! Most komolyan mért beszélitek le a babáról???? Főleg ha szeretné. Azért durva.

Kedves kérdező.

Nem te vagy az első aki így jár és nem is az utolsó. Ha a szüleid támogatnak és melletted állnak viszonylag jó a helyzted. Igaz senki sem így képzeli el a gyermekvállalást és biztos vagyok benne nem a szüleid nyakára szerettél volna szülni direkt. De viszont arról sem tehetsz h a párod így faképnél hagyott. Amég tudsz addig dolgozz gyűjtögess tegyél félre amit csak tudsz. Ha megszületik a baba kapsz rá jövedelmet. Esetleg ha az nem elég még mindig van több lehetőség. Pl nagyszülők is lehetnek gyeden te pedig dolgozhatsz.

2019. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!