Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk és elkezdtem...

Babát szeretnénk és elkezdtem figyelni a méhszájam. Ez az állapota mit jelent? Normális?

Figyelt kérdés
Most, hogy épp úgy tűnik a jelekből, hogy ovulációm van, megnéztem milyen állapotban van a méhszájam. És hát nagyon furcsa.. Alacsonyan van és olyan mintha lapos lenne egy része és nagyon érdes. Ez így szokott lenni??
2019. nov. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nézted meg?? Minek figyeled? Semmi értelme.
2019. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát szeretnél, szexelj. Ne ujjazd magad.
2019. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ovulációkor olyan magasan van a méhszáj, hogy a legtöbb nő nem éri el. Nekem pl annyira magasra kerül, hogy szex közben nem ütközik bele a párom pénisze, ha nem ovulálok, akkor olyan alacsonyan van, hogy szinte fáj, mikor beleütközik. Ezért én nem is szoktam magamat vizsgálni, simán feltűnik szex közbe, ha kellemesebb az aktus.


Ha ilyen alacsonyan van neked, akkor valószínűleg még nem ovulálsz.


Folyásod milyen? Bő, nyúlós folyásnak kell lennie. Nekem annyira sok ilyenkor, hogy meglátszik a bugyin. A hónap többi napjain nem szokott.

2019. nov. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fájnak a melleim, tojásfehérje szerű folyás, eleggé megvannak a jelek. :(

Egyszer már szültem, lehet amiatt is alacsonyabban van.

Viszont LH tesztelek is és pénteken volt nagyon halvány pozitív. Inkább csak ez az érdes felület az, amit nem tudok hova tenni.

2019. nov. 25. 06:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szültem, szóval ez a pozícióját nem befolyásolja, csak az alakját.
2019. nov. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne nyulkalj. Ha tesót szeretnétek két-háromnaponta legyetek együtt.
2019. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy ovutesznél nincs halvány pozitív. Akkor lesz pozitív, ha a a teszt csík legalább olyan erős, mint a kontroll csík.
2019. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!