Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen elkezdtem inni a...

36 hetesen elkezdtem inni a málnalevél teát de most 38 hetesen is még zárt a méhszájam! Mikor kezd el hatni a tea? Hányadik héttöl fog kinyilni a méhszájam?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a 36.tól iszom,39 hetes vagyok,és sehol semmi,tök zárt a méhszájam!Nemtudom rendben e van ez igy,de már kezdek parázni.
2009. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

36.héttől ittam a teát, napi két bögrével.

39+3.hétre mentem szülni majdnem teljesen zárt méhszájjal, és pár óra alatt "letudtam" a szülést.

Örüljetek neki, hogy zárt a méhszáj, addig jó, addig azt csinálhattok, ami jól esik! Ráér az kinyílni, amikor majd mentek szülni! Nincs összefüggésben a méhszáj nyíltsága-zártsága a terhesség végén a vajúdás hosszával. Valakinek nyitva van a 25.héttől pl, mégis vajúdik két napig.

Szóval emiatt ne izguljatok!

Üdv, 5 hónapos anyuka

2009. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a málnalevéltea nem kezd tágítani-jó nagy baj is lenne!!!- hanem abban segíti a méhet h amikor elkezdődik a vajúdás,könnyebben tágul
2009. máj. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,akkor most megnyugodhatunk,köszi:-)
2009. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!