Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan "gondotok",...

Volt már olyan "gondotok", hogy 1 hetet késett a peteérés?

Figyelt kérdés
Pont ebben a hónapban álltunk neki a tesóprojektnek. Együtt voltunk 2-3 naponta 2 héten át, aztán egyik reggelre jó kis hólyaghurutom lett. Estére már úgy eldurvult, hogy vért is pisiltem, így irány a doki, aki antibiot adott. A babaprojektet nem folytattu, de izgultam, mert kb ekkor kellett lennie a peteérésnek, és ha eléltek a spermiumok még 2-3 napig, akkor akár össze is jöhet a tesó és nehogy az antibio bajt okozzon. Ezt a dokinál is elmondtam, de azt mondta, a véres pisi nem játék. Elkezdtem aznap lh tesztet csinálni, ami hómező volt 4 napon át, emiatt egyre jobban izgultam, mert arra gondoltam, már megvolt a peteérés és most mi zajlódhat bennem vajon. Aztán az 5. napon halvány pozi lett a teszt, majd a 7. napon (a szokásos pém után egy héttel) erős pozi lett, tehát egy hetet késett a peteérésem. Emiatt aztán megtermékenyülni biztos nem tudott, mert akkorra már ugye 1,5 hete nem voltunk együtt. Viszont most 3 napja késik, de a terhesteszt negatív, így gondolom, csak azért késik mert késett a pé is. Viszont, ha 14 nappal a pé után fog megjönni, akkor a szokásos 27 napos ciklusom helyett 34 napos lesz, ami furcsa, mert életben nem volt ilyen hosszú ciklusom. Mindig 27-28 napos szokott lenni. Most meg már a 30. napnál tartok. Az antibio vagy a hólyaghurut csúsztathatja el a pét?

2019. dec. 11. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hólyaghurut. Olyankor nekem is késik. Volt a 30-32 napos ciklusomból 38 napos is. Terhességi tesztet csináltam ami negatív lett de a vizelet nagyon zavaros volt így sejtettem, hogy ez így nem oké. Tele is volt gennyel. De legtöbbször csak 3-4 napot késik felfázva de időben akkor nem jön meg. (Nálam évi 2 hólyaghurut az átlag)
2019. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem kb 2 évente van egyszer ilyen gondom, de még sosem késett emiatt. De köszi a választ.
2019. dec. 11. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyulladt fog és foghúzás tolta ki 10 nappal, pont amelyik ciklusban terhes lettem a kistesóval
2019. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a hólyaghurut okozza.
2019. dec. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. dec. 12. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem most tök simán csúszik, pedig hólyaghurutom sem volt. Néha megviccel a testünk. De ezért van az ovulációs teszt, okos volt, aki kitalálta.

Jobbulást!

2019. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a betegség miatt bizony csúszhat. Nekem kisebb dolog miatt is csúszott ár el.
2019. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!