Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érzi a peteérést, mit érez?

Aki érzi a peteérést, mit érez?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk és próbálok odafigyelni a peteérés tüneteire.

Azt tudom, hogy menzeszszerű görcs vagy szurkáló alhasi fájdalom lehet.

Egyszer,pár percig jelentkezik csak, vagy egy nap többször, esetleg több napig tart?

És a szurkálást egyik oldalon lehet érezni csak, vagy mindkettőn egyszerre, esetleg mindkét oldalon felváltva?

Vagy ez mindenkinél más?

Eddig sosem figyeltem, de most 1-2 napja érzek enyhe hasszurkálást bal oldalon a petefészkemnél. Ez lehet az? Csak mert a ciklusom tizedik napján vagyok, harminc napos ciklusokkal a nagykönyv szerint csak 6 nap múlva kellene ovulációnak lennie.



2019. dec. 13. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tompa nyomást, nagyon ritkán enyhe fájdalmat érzek olyankor legtöbbször bal oldalon, és folyásom van. Nem mellesleg olyankor mindig őrült szexuális étvágyam van😅(nem csak akkor, de akkor nagyon). És mindig be is jött, hogy ezt érzem, mindkétszer az első éles hónapban fogantak a gyerekeim.
2019. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen változó. Nekem enyhe menzeszszerű görcs van, de szerintem már csak peteérést követően de nem vagyok benne biztos. Tojásfehérje jellegű nyák szokott még lenni 2-3 napig, ez szerintem még ovu előtt lehet. A görcsölgetés ezután van. Nem hőmérőztem és nem is használtam ovutesztet szóval ezeket se lehet fixnek venni.
2019. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nagyon magas a szexuális vágyam nekem is ezeken a napokon :D :D
2019. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fáj, amikor tapasztalatlan lyánykoromban nem tudtam mi ez, felkerestem vele az orvost, hogy petefészel gyulladásom van.Mindig az egyik oldalt faj.
2019. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ovulációs tesztnek több értelme lenne.
2019. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 évig próbálkoztunk mire terhes lettem. Addig soha semmit nem érzetem, pedig mindenre figyeltem, hőmérőztem stb... Sajna az akkor vetélés lett. Utána néha éreztem ovu körül mensi görcsöket. Másfél ével utána terhes lettem ismét. Szülés óta az ovut annyira érzem, hogy csillagokat látok. Egyik oldald szúr, majd a derekeam iszonyat fáj, van mikor felállni se tudok, de ezek nem tartanak órákig. Görcsölget is a hasam, illetve kívánósabb vagyok aznap szex téren. LH teszt is igazolja, hoy akkor van ovum. Sajna ez mindenkinek egyéni, és változó :)
2019. dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az éppen aktuális oldalon éreztem mindig az erős fájdalmat. Sokszor szinte már rosszabb volt, mint maga a menzesz. Olyankor az együttlétek sem kellemesek, mert nagyon érzékeny belülről.

Plusz ott van a bő folyás.

2019. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mensigörcsként érzem szintén a bal oldalon és van, hogy még fájdalomcsillapítót is be kell vennem olyan erős a szülés óta. A libidóm nekem is a tetőfokára hág ezekben a napokban és erősebb tojásfehérje folyásom van (TMI bocsi). Nekem is 30 napos ciklusaim vannak de én ezeket többnyire a 14. napon érzem, ami nálam nem a klasszikus középidő.
2019. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem eleg kellemetlen fajdalom. Kb 2 napig tart max. Altalaban csak az egyik oldalon erzem. Nem is tudom mihez hasonlitsam. Egyszerre szur es tompa is. Tompan szur. Van ennek ertelme?
2019. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!