Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel menstruáció előtti...

1 héttel menstruáció előtti teherbeesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt vasárnap az az december 15-én együtt voltunk párommal és nem védekeztünk(és igen, el is ment bennem). Most vasárnap, azaz 22-re esedékes az e havi menstruációm. Itt most nem mennék bele a peteérésbe, mert nem kifejezetten követem a sajátom. Ha netalántán teherbe estem a vasárnapi aktus során, akkor az e havi menstruációm megjövetele normális, és megszokott vagy már ez sem fog megjönni? Mivel 1 hét van a kettő között és azért sok minden végbe megy ilyenkor a női testben, ezért nem vagyok benne biztos hogy ennek is már ki kéne maradnia vagy csak a következő havinak.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 20. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki terhes, nem menstruál. Innen válaszold meg magad.
2019. dec. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha 22-én megjön a menstruációd majd, akkor nem vagy terhes.


Ha a 15.-i együttlétből teherbe estél, akkor az az jelenti hogy 15. környékén volt az ovulációd. Mert a menstruáció az ovuláció napjától számítva 14 napra várható. Magyarul ha teherbeestél akkor 22-én nyilván nem fog megjönni a terhességi teszt viszont csak dec. 29 környékén fogja leghamarabb kimutatni a terhességet.

2019. dec. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!