Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 3-4 napja lehetett peteérés...

Kb 3-4 napja lehetett peteérésem. Ha mindig van kis folyás, akkor tuti nem jött össze a baba? Jó lenne ha összejött volna.

Figyelt kérdés
most is van kis folyás,meg még olyan puffadt a hasam,vagy nem is tudom.azért reménykedhetek?legalább még 10 nap van a nem vártig.már nagyon szeretnénk ha összejönne,2 éve probálkozunk.most 2 hónapja clostit is szedek.ha esetleg szednék elevitet,akkor nagyobb esélye lenne h összejöjjön?mivel hallottam h a closti elvékonyitja a méhnyálkahártyát.
2010. júl. 20. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem végig volt egy kis folyásom mind a 2 terhességem alatt. én onnan tudtam hogy terhes vagyok, hogy a 2.kisfiunknál is ugyanolyan kis fehéres folyásom volt a nemvárt napján, mint előtte.


az Elevit az mindenképpen jó, feltölti vitaminnal a szervezetedet mire jön a baba és lesz mit "elszívnia" úgymond tőled.

Vitamint az szedjed .

2 kisfiú anyuja.

2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.tehát szted már most kezdjem szedni az elevitet,mikor még össze se jött?gondolod ugy nagyobb esélyem van?jó lenne.ja és az nem baj a has ugyanugy puffadt mint peteéréskor?
2010. júl. 20. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az Eleveittől nem fogsz könnyebben teherbe esni nem arra való valóban feltölt vitaminnal de nem növeli a teherbeesés esélyét.Én nem szedek semmit feleslegesnek tartom az elevitet lassan 3 éve nem jön össze ha azóta folyamatosan szedhetném a vitamint.Esetleg folsavat szedj az viszont nagyon jó és jóval olcsóbb mint a másik tökéletesen elég amíg teherbe nem esel.Sok sikert!
2010. júl. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elkezdek akkor folsavat szedni.de az tablettába van?vagy hogy?nem szedtem még olyat,nem tudom hogy néz ki.és mennyibe kerül?
2010. júl. 20. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen én tablettába szedtem.Gyógyszertárban vettem párszáz forint.Ugyanúgy megelőzi a velőcsőzáródási rendellenességet.
2010. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2010. júl. 21. 08:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen és sok sikert!
2010. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eurovit folsav, az a legolcsóbb, és tényleg az a legfontosabb is a velőcsőzáródási rendellenességek megelőzésére. Ne hagyd magad rábeszélni a drágábbra, felesleges. Én reggel este szedtem 1 tabit amikor babát terveztünk, túladagolni nem lehet, a felesleget kipisiled.
2010. júl. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és összejött tőle a baba?tehát naponta 2 db-ot kell.
2010. júl. 23. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!