Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 éve lesz, hogy nem...

Már 1 éve lesz, hogy nem szedek fogamzásgátló gyógyszert és mégsem sikerül teherbe esnem. Mennyi idő kell, hogy kiürüljön a szervezetből a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Max. pár hónap. A sikertelenség nem emiatt van. Talán nincs semmi gond, de esetleg már kérhetsz az orvostól kivizsgálást.
2010. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Indulhatsz orvoshoz. Kiürülés max. 3 hónap.
2010. júl. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem is kellett volna várni semennyit. A mai gyógyszerek után egyböl lehet próbálkozni! Alapos kivizsgálás, ott már biztosn van gond.
2010. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem a gyogyszer miatt van , en peldaul soha nem szedtem semmifele gyogyszert es megsem sikerul lassan 2 es fel eve :(
2010. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Cáfolok! Nekem közel egy év volt, mire kiürült a gyógyszer a szervezetemből (9évig szedtem), orvosnál is voltam, meg minden. A ciklusaim 56-60 naposak voltak, peteérésem nem volt, stb. 1 év és 1 hónap után állt be a mensim 28-30 naposra, majd az 5. ilyen hónap után teszteltem pozitívat. Összegezve, majd 1,5 év múlva sikerült teherbe esnem. 39 hetes km
2010. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék cáfolni!


Nekem körülbelül 8 vagy 9 hónap után állt vissza a ciklusom a normál kerékvágásba. 2 évig szedtem a gyógyszert.

Viszont ha időben megjött 1 éven keresztül, illetve ha esetleg mérted a hődet és az mutatott pé-t akkor szerintem is menj dokihoz.

2010. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is menj el dokihoz,ha más nem csak azért h kiderüljön minden ok és megnyugodj!!Én 3,5 évig szedtem gyógyszert,és miután 1 év után sem lettem terhes,elkezdődtek a kivizsgálások,ahol kiderült h pco-m van és nincs peteérésem,hiába tűnt úgy a görbémen!Most várok a meddőségi klinikán időpontra,remélem neked egyszerűbb lesz!!!!

Sok sikert!!!!

2010. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves 17:55-ös! Megkérdezhetem, hogy minek a segítségével állt be a ciklusod? Én 7 évig szedtem a bogyót, 9 hónapja hagytam abba, de nekem még mindig 65 naposak a ciklusaim. Igaz én most már a hormonvizsgálat eredményét várom, az talán mond valami okosat!
2010. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, meddig szedtétek a bogyót, ezek szerint esetleg az számit, hogy MIT szedtetek...

Én 15 évig szedtem gyógyszert (és a régiek szarabbak voltak) és közben is végig 28 napos ciklusaim voltak és utána is, sose volt semilyen gondom....

2010. júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

20:44-es! Amikor 50-60 nap között volt meg, akkor is csak gyógyszer hatására jött meg, amit az orvos írt fel (a nevét sajna nem tudom). Aztán úgy döntöttem, hogy tart ameddig tart, de várok, hátha lesz vérzésem gyógyszer nélkül is, hiszen ennyi erővel vissza is térhetek a fogamzásgátló szedéséhez... :-(

68 napra iszonyú görcsök között megjött, de így sem volt peteérés egy két hónapig. A hormonvizsgálaton nekem minden eredményem okés volt, csak nem jött meg. A dokim erre azt mondta, hogy a szervezetemnek idő kell, amíg emlékszik arra, hogy mit kell csinálnia, hiszen eddig "művi" mensik voltak a hormongyógyszer miatt. Szerencsére beálltam és már nagyon várom, hogy kibújjon a kisfiam! :-)

2010. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!