Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 éve lesz, hogy nem...

Már 1 éve lesz, hogy nem szedek fogamzásgátló gyógyszert és mégsem sikerül teherbe esnem. Mennyi idő kell, hogy kiürüljön a szervezetből a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, kedves vagy hogy válaszoltál! Hát én is várok, csak nagyon nehéz! Neked viszont gartulálok a babóhoz!
2010. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A mai nagyon alacsony hormontartalmú tabletták 1-2 nap alatt kiürülnek a szervezetből.Itt más lehet a baj,főleg egy 1 után.
2010. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Jaa... Persze... arra is azt mondták amit én szedtem hogy "nagyon alacsony hormontartalmú". Mégis kellett az a jó pár hónap amíg helyre rázódtam.

Szerintem is gyógyszer és szervezetfüggő.

2010. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na de 1 év???
2010. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bizony, van akinél egy év :-(
2010. júl. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy a fogamzásgátlók nincsenek jó hatással a szervezetre semmilyen szempontból sem, meg úgy hallottam elvékonyítják a méhnyálkahártyát, de egyébként is egy egészséges párnak fél év mire összejön egy baba ez még tök egészséges, én azt mondom ne ess kétségbe ráérsz majd ha nem sikerül egy év után is + pár 1-3 hó a fogitabi miatt, de a nyakamat teszem rá hogy addig sikerül.
2010. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A ciklusaid hossza egyébként rendben van? Pontosan jön meg? Esetleg a hőmérsékletedet figyeled? Ha figyeled van peteérésed?

Mert ha a fogamzásgátló kavart be, ezeken meglátszana.

2010. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Illetve pontosítok, valószínűleg ezeken is látszana.
2010. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem ürülnek ki olyan gyorsan szerintem sem....én már több mint 2 hónapja abbahagytam és sehol sincs a mensim....mindenki azt mondja várjak türelemmel, rendeződni fog....
2010. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A ciklusaim hosszával nincs semmi baj, 28- naposak, ritkán 26-27- napra is megjön de inkább mindig 28. Nem hőmérőzöm, most fogom kipróbálni az ovulációs tesztet először de lehet érdemes lenne hőmérőznöm is. Ha hőmérőzöm, akkor azt minden reggel kell, vagy hogyan csináljam?
2010. júl. 29. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!