Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu előtt 3, és ovu után 1...

Ovu előtt 3, és ovu után 1 nappal voltunk együtt a párommal, sajnos pont akkor nem tudtunk. Van valaki köztetek, akinek így sikerült?

Figyelt kérdés

Ez az első próbálkozós hónapunk, de sajnos nem éppen úgy alakult ahogy kellett volna, szóval nagy reményeket nem fűzök a dologhoz, de azért ott motoszkál, hogy hátha. Elég korai a kérdés, mert 15-ére nem várom. Csak érdekelne, hogy kinek kb hogyan sikerült:) 3 hónapja szedem a dm mama vitaminját, szerettem volna feltölteni a szervezetem mielőtt nekilátunk a dolognak.

Az rosszindulatú válaszokra nemigazán vagyok kíváncsi ;)

Köszönöm 😊


2020. jan. 5. 12:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én mindent 😂 de nálam ez megszokott pms. Kétlem, hogy összejött 😶 de amíg nem késik esetleg addig semmiképp nem tesztelek 🙈 bár kezdem elengedni ezt a hónapot, minden pontosan olyan mint mindíg.

Drukkolok, írj ám majd, hogy mizu 🥰

2020. jan. 8. 06:18
 12/19 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Csináltam ma reggel egy tesztet 9dpo-n vagyok de negativ lett :(

2020. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
😔 Sajnálom😔 bár szerintem elég korai
2020. jan. 9. 12:39
 14/19 anonim ***** válasza:

Hát lehet

14én reggel tesztelek már csak

2020. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Veled mizujs?
2020. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nálam semmi, ugyan az mint minden hónapban. A mellem szétrobban, szagundor, hányinger, kívánósság, de ez mind megszokott már sajna 😅
2020. jan. 9. 17:24
 17/19 A kérdező kommentje:
Szia! Mi újság veled? Nekem ma reggel a lehető legpontosabban megjött 😐 számítottam rá, mert éreztem, de még így is csalódottan érzem magam. Nálad mi a helyzet, változott valami?
2020. jan. 15. 06:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Sajnalom hogy megjött..

Nekem még semmi jele a mensinek de nem merek tesztelni 😄 tegnapra nem vártam

2020. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon dukkolok hogy ne is legyen 😁😍
2020. jan. 16. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!