Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolictól gyomorprobléma?

Inofolictól gyomorprobléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Endokrinológus javasolta, hogy a babatervezés miatt kezdjem el szedni az Inofolicot, napi két tasaknyit. Hormonális kivizsgálás volt, azt rendben lévőnek mondta, IR-em nincs.

A szedés harmadik hete óta reggel és délelőtt teljesen étvágytalan vagyok és az elmúlt hónapban kétszer volt gyomorrontásom (korábban erre nem voltam hajlamos). A port éhgyomorra veszem be reggel, majd aztán vacsi előtt a másodikat. Kb. a harmadik ciklusban szedem már.

Az orvos azt mondja, hogy nem ettől van. De én azért mégis megkérdeznélek titeket, hogy volt-e valakinél ilyen? Okozhat-e gyomorproblémát az Inofolic akkor, ha úgy szedem, hogy nem vagyok IR-es?

Köszönöm!!



2020. jan. 6. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 2 hónapja szedem, nekem semmi bajom tőle!
2020. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Újabb gyomorfájdalommal járó betegség miatt nem szedtem 2 hétig és azalatt (miután megszűnt a gyomorfájdalom) nem volt semmi gondom... Szóval nem tudom... Most azzal próbálkozom, hogy csak egy tasakkal szedek, nem kettővel.

2020. jan. 26. 22:47
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Néhány hét múlva abbahagytam az Inofolicot, mert megint úgy éreztem, hogy nem jó. Aztán most novemberben megint mondta egy másik endokrinológus, hogy szedjem. Hát, elkezdtem... Most februárig bírtam, de múlt hétre odáig fajult a dolog, hogy volt 2-3 nap, amikor már egész nap émelyegtem, evés után pláne - de mondjuk alig volt étvágyam már eddigre- és a torkomban hatalmas gombócot éreztem. Ekkor kezdtem azt gondolni, hogy ez megint az Inofolic lehet. Úgyhogy ismét abbahagytam és 2 nap alatt 90%-ban elmúltak a tünetek.

Szóval nekem tuti ez okozza. Csak azért írtam le, hogy hátha másnak van ilyen problémája.

2021. febr. 24. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!