Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés »  Vannak, akik most kezdtek új...

 Vannak, akik most kezdtek új ciklust "baba projekt"-ben?

Figyelt kérdés
Jó lenne együtt izgulni, tapasztalatokat megosztani 😊😊

2020. jan. 7. 22:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Szintén jelen! Nekünk ez lesz a második próbálkozó hónapunk. Viszont nem természetes peteérés dél, mert az sajnos nincs. Ma kezdem el szúrni a hormonokat és valószínűleg 2 hét múlva inszeminació. Az inszem nem indokolt nekünk, csak ha már hormonnal csinálunk peteerest, akkor növeljük az esélyt is 😊 sok sikert mindenkinek!
2020. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Sok sikert hölgyeim! :) Ha valakinek összejött jelezze, hadd örüljünk együtt 🥰
2020. jan. 10. 09:09
 13/33 anonim ***** válasza:
Na hogy vagytok lányok? Nekem holnap után lesz az inszeminacio 🤗🤗🤗 aztán johet az izgulas,alig várom 😊
2020. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

10-es vagyok


Én ma vagyok 6. dpo-n, egyre jobban izgulok :) Sokkal könnyebb lenne az életem ha nem lennék így rápörögve. De hát nem tudok mit csinálni, ez van!

Szurkolok mindenkinek! :)

2020. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Nekem a mellem nagyon nagyon fáj, olyan érzésem van, mintha megakarna jönni ... Nagyon izgi :)
2020. jan. 22. 07:49
 16/33 anonim ***** válasza:

Kérdező! Neked hanyadik dpo van most?

Nekem tegnap megvolt az inszem😍🤗🤗

2020. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

7. :)

De sajnos nincs túl sok remény, iszonyatosan fáj a medencém, mintha megakarna jönni. Terhességhez szerintem ez az érzés korai, szóval valószínű, hogy pár nappal hamarabb fog megjönni :/

2020. jan. 24. 14:54
 18/33 anonim ***** válasza:

Hm, hat sajnos nagyon sok mindentől függ mikor jön össze a baba. Ne bánkódj ha nem jött össze most, minden hónapban új esély van 😊 ha vissza gondolsz mikor még nem akartál babát, minden menses, minden hónap olyan gyorsan telt. Csak ilyenkor tűnik lassúnak.

Megjött azóta?

Többiek?

10es válaszoló? Te hogy vagy?


Nekem még csak a 3. Dpo van, sokat kell még aludni 😊 én a 10.en akarok elkezdeni tesztelni predictoral.

2020. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Ma jött egy nagyon erős érzésem, hogy mégis terhes lehetek. Állandóan égő érzés van a méhemben, plusz mint amikor megjön, görcsök. De csak pár másodpercig, percig.

Szerdán tesztelek. 😊

Ti hogy vagytok?

2020. jan. 27. 09:40
 20/33 anonim ***** válasza:
#2 Nálam megvolt a beültetés pénteken. Kicsit csalódott vagyok, mert az embrióink nem lettek túl szépek. Nem is érzek semmit, illetve amit igen, az nyilván a sok gyógyszertől van. Nem ringatom magam illúziókban.
2020. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!