Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés »  Vannak, akik most kezdtek új...

 Vannak, akik most kezdtek új ciklust "baba projekt"-ben?

Figyelt kérdés
Jó lenne együtt izgulni, tapasztalatokat megosztani 😊😊

2020. jan. 7. 22:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

11-és vagyok ( az inszemes),

Nekem ma reggelre múlt el a petefeszkek fájdalma, tegnap a bal még szurkalt és feszített, gondolom a tuszőrepedés miatt visszamaradt folyadék miatt.

Ma elkezdett az alhasam szurkálni ( húgyhólyag és méh környéken ).

Nem hiszem, hogy máris beagyágyazódás lenne, mivel még csak a 4. dpo van.


Szurkolok 7es!!! Hátha nem jön meg!

És neked is #2-es! Sok sikert a picihez, reméljük szépen beagyazodik!! Hányat ültettek be?

2020. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Kettőt kaptam vissza.
2020. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nagyon megy a szurkolás, mindenképp írd meg, miújság 😊😊
2020. jan. 27. 20:57
 24/33 anonim ***** válasza:

Na mi újság lányok?

Én még csak ma vagyok a 6.dpo-n, nem akar telni az idő 😊 vasárnap teszteltek egyet🤗🤗

2020. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, akinek lombikja volt.

Ma ellőttem egy tesztet, nagyon korán (5 nappal beültetés után, ami 10.DPO-nak felel meg); ilyen lett:


[link]


Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy ez még a tüszőrepesztő-e, vagy tényleg elindult valami. Semmiképpen sem élem bele magam semmibe, mert már 4x végződött nálam lombik kémiai terhességgel; legutóbb ennél sokkal erősebb tesztjeim voltak, mégsem sikerült.

De azt azért jó tudni, hogy nem reménytelen a helyzet.

2020. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Hát igen, egyértelműen látszik valami. Akkor ilyenkor elkezd megtapadni? Aztán ha nem tud akkor lesz csak kémiai?

Szurkolok h most 9honap várakozás legyen belole🤗🤗🤗

2020. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Én azért már halkan gratulálok! 🤞🤞

Bízom benne, hogy minden jól alakul.

Nekem du minimális barna folyásom volt, igazából csak WC-zesnel. Kicsit csalódott vagyok :(

2020. jan. 29. 14:05
 28/33 anonim ***** válasza:
25! Megy a hatalmas drukk, hogy minden rendben legyen! 🍀 én lehet magánba nézetnék HCGt, majd 2 nap múlva újra.
2020. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nekem megjött... 😔
2020. jan. 30. 07:59
 30/33 anonim ***** válasza:

#25 Én meg mostanra elkezdtem barnásan pecsételni. Múltkor is pont ilyenkor, és így szakadt meg, és lett kémiai terhesség. Nem hiszem el, hogy megint ez történik!

A reggeli tesztjeim még mutattak némi erősödést, de az egy dolog. Ha megszakadt, akkor még napokig mutatja a teszt.

Nem stresszelem magam; felesleges. Majd kiderül 1 hét múlva. Belefáradtam.

2020. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!