Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg, ha nem...

Miért nem jön meg, ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Eddig mindig 28 napos volt a ciklusom. Ma vagyok a 31. napon. Már kB 4 terhességi tesztet elvegeztem, mind negatív. Semmi jelét nem érzem annak, hogy még fog jönni. Lehet még baba a dologban?

2020. jan. 11. 16:47
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Szerintem, ha esetleg a következő menstruációd se jönne meg, akkor mindenképp menj el orvoshoz.


Nekem most néha fajdolgal a hasam, soha se gondolta volna, de nagyon várom, hogy megjöjjön. Ha valami miatt mégis baba lenne, nagy rá az esély, hogy nem lenne egészséges és akkor egy nagyon nehéz döntés elé állítana az élet :(

2020. jan. 22. 20:13
 22/26 A kérdező kommentje:
Mi történt veled azóta? Megjott vagy baba lett végül?
2020. febr. 2. 14:00
 23/26 anonim ***** válasza:
Megjött 20 vagy 21 nap késés után, a vérvizsgálat háziorvosnál semmi eltérést nem jelezett, szóval megyek majd endokrinológushoz... veled mi újság?
2020. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nekem ma este végre megjott. Nagyon megkönnyebbültem :)


Sok sikert a továbbiakban a babához!

2020. febr. 2. 21:58
 25/26 anonim ***** válasza:

Isten ments, én a másik tábort erősítem még!


De neked sok sikert és jó egészséget!

2020. febr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ohhh, bocsánat!😅
2020. febr. 3. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!