Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2 napja késik a menstruációm,

Már egy ideje fájdogál a hasam pont úgy, mint amikor mensi előtt és közben szokott.

Pár napja pedig halvány barna folyásom van, a melleim is feszülnek és olyan érzésem van mintha nagyobbak lennének

Nagyon félek, hogy baba van a dologban. Még csak 18 éves vagyok nagyon korainak tartanám.

Szerintetek ideje lenne egy tesztet csinálni?

Köszönöm a válaszokat.


2020. jan. 8. 15:28
 1/10 anonim válasza:
Jobb lesz mihamarabb veszel egy tesztet és megcsinálod... 🙂
2020. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tesztet csak akkor vegyél, ha szexeltél is ebben a hónapban.
2020. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A barátommal rendszeresen élünk nemi életet

Fogamzásgátló tablettát egyéb egészségügyi okokból nem szedek, az óvszert nem szeretjük

De mindig nagyon óvatosak vagyunk és oda figyelünk

De eddig ebből nem is volt probléma

2020. jan. 8. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.
2020. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy miért félsz a terhességtől, ha csupaszon nyeled be a kukit? :) Így készül a gyerek, képzeld el.
2020. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, lehetsz terhes.
2020. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
24%

#3

Most páran lehet lepontoznak, de nagyon ajánlom nektek a pharmatex hüvelykúpot!

Mi legalábbis ezt használtuk, hozzá természetesen a biztonság kedvéért a megszakításos módszert is alkalmaztuk, tehát megpróbáltam mindig kivenni.

Bár volt olyan is, hogy nem vettem ki és nem volt gond.


Én a gumiba lelankadok, kaptam itt a fejtágítást gyk-n hogy verd benne töki menni kell, olyan nincs hogy lelankadsz ha amúgy meg nincs panasz lent.

Szartam az ilyen hülyékre, nekem tényleg nem ment. Fogamzásgátlónál meg előjött néhány mellékhatás és letette a párom, na ezután jött a pharmatex.


Mi két éven át használtuk, és 100%-ban megvédett. Amikor pedig leraktuk, hogy babát szeretnénk, azonnal jött a baba. Nem viccelek, első próbára megvolt a baba. Tehát abszolút termékenyek voltunk, és tökéletesen védett.


Olvasd el a betegtájékoztatót, a lényege, hogy ne most meg magad lent szappannal szex előtt és szex után, én tusfürdőt se használnék, csak sima víz. Mi még pluszba fürdés után vártunk is két órát, akkor is ha nem mosta meg magát annyira lent a párom. Ezt a védekezést a szappan semlegesíti.


Ezt betartottuk, plusz soha nem élveztem a páromba és nálunk 100%-ig védett. Szokták mondani ezt csak az alkalmazza akinek nem gond ha véletlen becsúszik, mert nem 100% a védelem. Hát nálunk hibátlanul védett 2 éven át, egészen végig ameddig mi nem akartunk babát.


Tehát mindenképpen ajánlom, hogy ezentúl menjetek a patikába és vegyetek ilyet!


Ha terhes vagy, ha nem, szerintem többet ilyet ne csináljatok. Én is ilyen voltam mint te kedves kérdező, de aztán benőtt a fejem lágya, meg hát meg is találtam ezt a számomra tökéletes módszert :)

2020. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Ezt sose fogom megérteni...ha nem szeretnétek babát miért nem védekeztek??

Nem szeretitek az óvszert...mert a babát szeretni fogjátok,vagy az abortuszt...?

Ideje tesztelni!

2020. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem védekeztek, hogy vigyáztok? Amúgy igen, lehetsz terhes. Csinálj egy tesztet, és ha most megússzátok, inkább védekezzetek rendesen.
2020. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy senki nem azért használ óvszert, mert szereti. Hanem mert a szex azzal jár, hogy teherbe eshetsz, akár tetszik, akár nem.

Nem azért szokás védekezni, mert az olyan élvezetes. Neked kell mérlegelni, hogy egy nem kívánt terhesség és a heti néhány óra óvszer használat közül melyik a kisebbik rossz. Ha úgy gondolod, hogy neked megéri bevállalni egy abortuszt, vagy a becsúszott gyerek felnevelését, csak mert nem volt kedvetek védekezni, akkor ne sírj itt.


A megszakítás valóban minimálisra csökkenti a teherbeesés esélyét, de egyáltalán nem kamaszoknak való, rendes védekezés helyett. Van rengeteg más módszer a hormonokon és az óvszeren kívül is. Érdemes megismerkedni azokkal is, amik önmagukban nem tűnnek túl biztonságosnak (bár a megszakításnál mindegyik jobb). Például ha pesszárium mellé használtok spermicidet és megszakítást, ezek együtt olyan biztonságosak, mint a gumi.

2020. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!