Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható a Medi-Lab teszt?...

Megbízható a Medi-Lab teszt? A megtermékenyítés után legkorábban hány nappal mutatott pozitív eredményt nektek? (azt tudom, hogy az van ráírva, hogy a beágyazódás után 3 nap)

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 14:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azért vissza-vissza nézek,van-e valami fejlemény?!

Remélem még nem jött meg.....de ha bármi van,írd meg!

2008. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Szia! Nálad minden rendben a babával? Nekem még mindig nem jött meg,émelyegni is szoktam,a mikroszkóp félig-meddig (nem erősen) páfrányos azóta is. Viszont van 3 negatív tesztem,az utolsó ma reggeli Lily...
2008. nov. 27. 19:44
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Köszi,eddig minden rendben.Jövőhéten megyek uh-ra,remélem akkor már szívhang is lesz :))

Nekem is félig-meddig páfrányos volt egy pár napig,és utána csináltam tesztet,de még a menszesz előtt.Az is lehet hogy még alacsony a HCG a vizeletedben,és a Lilly állítólag nem a legérzékenyebb teszt.Nálam a Medi-Lab,Pregimax,illetve a Gravi hcg jött be.Ha pár nap múlva még mindig nincs vérzés,akkor sztem egy újabb próba.

A tüneteid szuperek!!

ui:a remény hal meg utoljára...... :))

2008. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Szia! Tegnap megjött. De nem keseredtem el,majd ha eljön az ideje,úgyis jön a baba. Drukkolok neked,hogy minden rendben legyen! :)
2008. dec. 1. 15:14
 35/35 anonim válasza:
2010. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!