Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ennyitől?

Terhes lehetek ennyitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a barátom az előváladékos ujjával ujjazott meg es lehetek-e terhes ettől?

A normális válaszokat előre is köszönöm!

Lehet csak túlizgulom de érdekelne



2020. jan. 12. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár lehetsz is.


De ezt hogy lehet komolyan megoldani??

Sokszor voltam már lánnyal, de soha nem élveztem a kezemre vagy bármi hasonló, se a lány kezére. Nem élveztem bele tálba, hogy aztán abba mossunk kezet, hogy mind a kettőnknek olyan legyen a keze, aztán meg a maradékot a lány nemiszervéreocsoljuk. Tényleg nem értem hogy csináljátok az ilyeneket. Van erre valami technika?? Vagy nem tudjátok mit hogy kell csinálni?? Nem igaz hogy minden héten megoldja valaki én meg évek óta nem produkáltam ilyet.

2020. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esélye de lehetsz.
2020. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem csak lehetsz,terhes vagy!
2020. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva.
2020. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esélye, de lehet.

Mi későn húztuk fel a gumit, csak pár mozdulatot csinált gumi nélkül. Itt szuszog mellettem a következménye.

2020. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Lehetsz de kics az esely ra
2020. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Valaki évekig próbálkozik nekem 3 gyerekem van hide el tudom mit beszélek nagyon kicsi az esélye de legközelebb legyetek óvatosabbak
2020. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Ez valóban így van. Vannak akik hónapokig próbálkoznak és nagyon szeretnék már a babát, de nem jön nekik összefele. Pedig ők pár tervezik, meg jó helyre születne a baba is. És tényleg hónapokig, akár 1évig is hiába próbálkoznak, még úgy is hogy minden rendben van, csak valahogy nem sikerül a dolog.

Meg van a másik véglet, mikor 15 éves csajok éppen hogy elveszítik, de már terhesek, pedig "vigyáztak". Meg pl hasonlók, mint itt a kérdező, hogy nagyon nagyon minimális az esély, mert az előváladék is csak tartalmazhat himivarsejtet, meg a lány is lehet terméketlenebb időszakában, meg az ivarsejt se jut el a célig legtöbbször és mégis van hogy ilyenkor is besikerül.

Meg ha jól rémlik régebben itt volt egy olyan válasz, hogy (a kérdés az volt, hogy lehet-e befolyt spermából gyerek) Igen, egyik ismerőse úgy csinàlt hármas ikreket, hogy nem törölték le egyből. Nem tudom ez is mennyire igaz, de éppen ez is előfordulhat. Néha az is bekövetkezhet, amire nagyon kicsi az esély. Mint mikor 1 emberbe háromszor is villám csap élete során, meg még megnyeri a lottót is, számisztikailag mikroszkópikusan kicsi az esély, de éppen van ilyen is.


(Én 9 ilyen lányt tudok 1 suliból, akik hasonló "balesetek" folytán lettek terhesek)

2020. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sziaa. NAGYON kicsi eséllyel, de lehetsz
2020. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kevés esély van rá! De legkozelebb figyeljetek oda!
2020. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!