Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem lettem soha terhes?

Miért nem lettem soha terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal nem védekeztünk szándékosan, akartunk babát de nem görcsöltünk rá úgy voltunk vele hogyha jönni szeretne jöjjön , a körülmények adottak voltak.

Viszont en nem estem soha teherbe es 2-3even keresztül védekezés nélkül voltunk együtt. Tavaly december végén sikerült teherbe esnem. Ezzel semmi probléma nincs. Csak soha nem értettük miért nem estem teherbe miert csak akkor? Azt hittem már hogy nem is lehet gyerekem.. Volt valaki igy? Szerintetek miért lehetett ez?



2020. jan. 14. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Sok mindentől függ a terhesség. Ismerek olyat, akinek 5 év után sikerült. Már lombikkal is próbálkoztak, aztán végül spontán összejött. Szerintem maximálisan az orvosok sem tudják, hogy mi mért van.
2020. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk mindig elsőre sikerült, ahogy eldöntöttük, a következő cuklusban, de mi minden alkalommal úgy álltunk neki a gyerekcsinálásnak, hogy vettem ovutesztet és mindig pontosan belőttük azt az egy napot. Ezen felül persze akkor voltunk együtt, amikor akartunk, nem foglalkoztunk vele ennél jobban.
2020. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Ki tudja... Engemet is, és a férjemet is A-Z-ig kivizsgáltak. Férjemnél minden rendben, nálam sok a probléma; de egyik sem olyan, hogy lehetetlenné tegye a fogantatást, pláne úgy, hogy ami kezelhető volt, az évek óta rendben van gyógyszerekkel. A labor eredményeim azóta tankönyviek. A méhem volt még ketté osztva, azt megműtötték; elvileg ezzel az is megoldódott, mint akadály. Az egyik petevezetékem zárt, de ott a másik, ami nem; szóval létrejöhetne a találkozás.

Mindezek ellenére 9 év alatt sohasem lettem terhes, pedig mindig figyeltem arra, hogy ovulációkor együtt legyünk.

Az inszeminációk sem sikerültek, pedig volt, hogy 4 érett tüszőm is volt a jó oldalamon. Lombikkal van egy kislányom, de Ő is csak a 6. próbálkozásból sikerült. Már nem is hittünk benne; el is kezdtük az örökbefogadást intézni.

Most kistesót szeretnénk. Reménykedtünk benne, hogy mi is azok közé tartozunk majd, akiknek egy lombik baba után 'csak úgy' jön majd a többi; de sajnos ez alól is kivételek vagyunk. Se spontán, se lombikkal (2 volt azóta) nem sikerült még újra.

Nincs magyarázat... Elvileg össze kéne jönnie...

2020. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Még annyit, hogy a naptár módszer nem jó, meg az applikációk sem, mert ott automatikusan a cuklus közepét veszi ovulációnak! Holott ez csak a nagykönyvben van így, számos alkalommal lehet ettől eltérő időpontban peteérés.
2020. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Mi az elsőre 6 évet vártunk. Teljesen természetesen, egy utazáson fogant meg, alig hittük el. Utána pedig született még 3, akik első hónapban fogantak meg. 😄 Fogalmam sincs, miért, de hiszem, hogy így a jó.
2020. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdekes egy szervezetünk van az egyszer biztos.

#2 es válaszoló nekünk még ovulacios teszt sem volt szükség. 3 spontán terhesség azonnal következő hónapban ott virított a + , a harmadik védekezés mellett jött , hát nem jókor ha lehet ilyet mondani a férjem részéről ,a lehetetlen is megpróbáltam akkor , hajthatatlan volt . Aztán sikerült rá bírni a harmadik babára legyen , és amíg spontán terheségeim voltak ezután pár kémiai és nem estem teherbe azaz a bizonyos műtét után ,van ilyen is .

2020. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!