Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Múlthéten pénteken jött meg a menszeszem, de nem úgy mint szokott. Az nap csak egy csepp barnázás volt, este felé pedig rózsaszínes. Egész éjjel semmi. Szombaton úgyan úgy volt meg mint általában, rendesen, de vasárnap már szinte semmi. Hétfőn megint csak rózsaszín inkább folyás szerű és alig. Mára pedig már el is múlt. Normális 28 napos ciklusaim vannak és 5-6 nap szokott lenni. Ez lehet terhesség? Csütörtökön megyek orvoshoz.
2020. jan. 14. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Véreztél. Kicsi az esélye a terhességnek. De hiába mész még csütörtökön ha terhes is vagy sokmindne nem fog látszani.
2020. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy teszttől hamarabb kapsz választ, mint az orvostól. Mindenképp tesztelj csütörtökig, mert a dokinak is fontos infó, hogy az mit mutat.


(Amúgy szerintem nem vagy az, volt egy nap rendes vérzés is. Kicsit gyengébb volt ez a ciklus, valószínűleg ennyiről van szó.)

2020. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon fura, hogy csak igazából 1 napig tartott az egész a megszokott 5,6 naptól. Az is igaz, hogy 41 éves vagyok és az orvos szerint, már el kezdődött nálam a változókor. Ettől függetlenül nem gondolom azt, hogy a múlt hónapban még rendesen meg volt, most meg ilyen hirtelen múlna el. Ezért vagyok össze zavarodva és megyek orvoshoz. 😊
2020. jan. 14. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát az valóban lehetséges, hogy a változó kor jeleit mutatja. Azért csinálj egy tesztet, biztos, ami biztos. Bár szerintem sem vagy terhes.
2020. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!