Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Álterhesség? Ilyen van?

Álterhesség? Ilyen van?

Figyelt kérdés

Létezik olyan hogy a valakinek teste hamis jelzéseket küld neki?

Novemberben 9 napot késett a menstruációm és teszteltem egy halvány pozitívat, más nap meg ismételte de negatív lett, meg is jött. Most újra késik már 5 napja tegnap teszteltem egy nagyon halvány pozitívat, ma reggel ismét negatív. Várom is már pár napja, hogy még jöjjön és minden nap használok betétet a baleset elkerülésére mert egyfolytában azt érzem, hogy meg fog jönni de aztán semmi. Tervezzük az első babánakat de nem tudom ezt hova tenni. Nem tudom hogy egyáltalán érdemes e még tesztelgetni vagy csak várjam, hogy megint menstruáljak. Van olyan, hogy valaki álterhes?


2020. jan. 14. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A teszt hcgre reagál ami csak terhesen van a szervezetben. Pozitív irányba nem téved. Ellnben te elnézhetted.
2020. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Nekem kb. az utolsó 3 hónapban állandóan halvány pozik a tesztjeim. Persze baba sehol és a menstruációm is pontos. Nem tudom mivan mostanában ezekkel a tesztekkel. Sajnálom
2020. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van álterhesség,de ahogy az első válaszoló is írta,a teszt álterhesség esetén mindig negatív. Minden terhességi tünetet tud hamisan produkálni a szervezet,a mellfeszülésen át a hányingerig,a has növekedéséig,de HCG-t nem tud termelni. Max.annyira szeretnéd,szeretnétek a babát,hogy a szemed csal meg.

Kívánom,hogy sikerüljön minél hamarabb!

2020. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!