Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet álterhesség? Vagy...

Ez lehet álterhesség? Vagy nem az?

Figyelt kérdés
Szeretnék anya lenni,de fiatal vagyok. Együtt voltam a barátommal gumi nelkül és olyan érzésem van mintha terhes lennék. De nem tudom. Elbizonytalanit. Nem tudkm mit kellene tennem hogy kiderüljön. Valaki esetleg?
2016. aug. 24. 21:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Sokszor bele gondolok,és simogatom a hasam meg ilyenek.

Segitsetek kérlek

2016. aug. 24. 21:14
 2/8 anonim ***** válasza:

mennyi ideje voltál vele együtt? Érezheted már a tüneteket egyáltalán? Kb a 4.-6. héten jelentkeznek,de nem feltétlenül.

Milyen tüneteid vannak?

Tesztet nem csináltál?

2016. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
A megérzések bizony nagyon csalókásak tudnak lenni, ha folyton arra gondolsz, hogy babád legyen. Mensid mikorra várható? Ha késik, vegyél hcg tesztet dm-ben vagy patikában, pisild le, várj pár percet, majd olvasd le az eredményt. Remélem nem lesz rajta 2 csík... Kicsit tanulni kellene még.
2016. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha késik, akkor teszt, elég egyszerű a képlet.

De ennyi tudással inkább a védekezésre kellene rágyúrni.

2016. aug. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lassan 3hete hogy együtt voltunk. És a menstruáciom csak jövöhónapra várható.
2016. aug. 24. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinalj meg par terhessegi tesztet az nem hazudik.
2016. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellene tennem,hogy kideruljon??

Uristen! Hat tesztet kellene venni! Ha az aktus ota eltelt legalabb 14nap,csinalhatod! Hajra!

2016. aug. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ma elbeszélgetek a kislányommal a terhességi tünetekről, mert ennél a résznél fogtam a fejem: Sokszor bele gondolok,és simogatom a hasam meg ilyenek.
2016. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!