Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még 28-ra?

Ki nem várja még 28-ra?

Figyelt kérdés
Izguljunk együtt. :-)
2020. jan. 14. 21:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/135 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

N vagyok :) Mi a 2. babát várnánk, a nagyobbik márciusban lesz 3, azóta próbálkozunk.

Én majdnem 30 vagyok, szept. végén volt egy vetélésem, és kb. minden hónapban azt hiszem, hogy "na, most!". Kezdem feladni... A vetélés óta lerövidült a ciklusom, így kb. 24-28 közöttre nem várom...

Szurkolok nektek!

2020. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/135 A kérdező kommentje:

Sok sikert mindenkinek!

Utolsó, sorstárs! Jaj, olyan nehéz ez!

Mondják, hogy örülj a meglévő kettőnek, félreértés ne essék, örülök persze, ők életem értelmei, hogyne örülnék, csodálatos 2 gyerekem van!

De... Valahogy nem érzem teljesnek a családot. Nem tudom ezt rendesen leírni, talán túlzottan szerelmes vagyok abba a kisbaba korba, amikor még csak ,,eszik, alszik", hiányzik a babaillat.

2020. jan. 17. 07:45
 23/135 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz hiába van nekem is lányom hiányzik egy tesó, de annyira elkeseredettem úgy néz ki ma volt peteérésem valamiért késett és nem tudtunk együtt lenni csak 3 nappal ezelőtt úgyhogy ugrott ez a hónap :( persze, hogy örülök a meglevő gyermeknek hisz a szemem fénye, de olyan jó pocakosnak lenni.
2020. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/135 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ma van peteérésed?
2020. jan. 17. 08:27
 25/135 A kérdező kommentje:

Egyébként, akiknél már nem eslő baba, tőletek kérdezném, hogy éreztétek a beágyazódást? Volt valami tünete?


Nekem semmi, bár akkoriban sok volt a munka, sűrűbb életem volt, nem tudtam annyira figyelni az esetleges jelekre. Majd most próbálom figyelni, hátha. :-)

2020. jan. 17. 08:30
 26/135 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, mert megint elesett a hőmersekletem az alaphőre amit nem értek mert ez már a 22. Nap. Amúgy nekem semmi jele nem volt vagyis a második babánál volt pici vérzés beagyazodasnal, 3 terhességem volt abból egy kislányom van, 2 babát vesztettem el.
2020. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/135 A kérdező kommentje:

Sajnálom! :(

Azért hátha sikerült.

2020. jan. 17. 10:43
 28/135 anonim ***** válasza:
Kérdező, én megéreztem. Persze most mondhatja bárki hogy nem igaz, de így volt. Pár nappal együttlét után hirtelen apró görcsök jelentkeztek, aztán egyszer csak mintha 1000 pici tűvel szurkálnák a méhem,volt egy pici szédülés is.. Onnantól kezdve elkezdtek felerősödni a szokásos terhestünetek, pl napról napra erősebben éreztem a szagokat, egyre jobban fájt a mellem, álmos voltam egész nap.. Most csak pici görcsöket érzek, de sokkal enyhébben, majd kiderül mi ez...amúgy nekem nincsenek pms tüneteim pattanásokon kívül, szóval én egyből tudtam anno hogy sikerült 🙂
2020. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/135 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


10 es válaszoló vagyok. Nekem már van egy lányom és nem mondanám biztosra de szerintem már beagyazodastol éreztem hogy fajdolgal, húzódik a méhem. Hamar is lett pozitív a teszt már együttlét után 9. Napon. (Azért tudom biztosra hogy abból lett mert az volt akkor az első alkalom hogy újra próbálkoztunk egy mehet kívül terhesség után)


Amúgy most nagyon fura, igaz van még 6 nap de felment a hőm (nem mérem csak tényleg érezhető a különbség), meg be van dugulj a az orrom és néha vérzik.. olvastam ez lehet korai terhes tünet, de persze az is lehet csak véletlen egybe esés :D


Tovabbra is szurkolok mindenkinek.


Ha és aki azt írta 3 napok ovulacio előtt voltatok együtt annak nagy az esélye, legalábbis én mindenhol azt olvastam.. sok sikert :)

2020. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/135 A kérdező kommentje:

Elvileg ugye a spermiumok túlélési ideje 48 óra aktustól, viszont én is sok ilyen történetet olvasok, hogy 3 nappal előtte voltak együtt és baba lett. :-) Pár nap és kiderül.


Nekem tegnap este nagyon feltűnően melegebb volt a testhőm (nem mérem, csak mindig jégcsap vagyok estére, pedig meleg van idebent), férjem is megjegyezte, akkor gondoltam rá én is, hogy esetleg lehetne ez tünet is akár. Bár még korai.

2020. jan. 17. 13:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!