Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Friss kismamák! Van itt...

Friss kismamák! Van itt akinek dec 9-én jött meg utoljára?

Figyelt kérdés

#teherbeesés #pozitív teszt #friss terhesség
2020. jan. 16. 19:56
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igen kedden voltam :) ülőmagassága 16mm 9hetesnek becsülte. Még a védőnőt nem kerestem fel mert baromira köhögök így nem akarok odamenni mikor viszik a babókat. Vidéki vagyok és itt egyszerre megy a terhesgondozás meg a babák státusz mérése. Neked vannak rosszulléteid? Én most kezdek helyre rázódni :)
2020. febr. 14. 10:31
 22/28 anonim válasza:
Gratulálok! Nálunk már 2.2 cm a babi, mondta is az orvos, hogy ez nem jellemző a 9 héten 😊Én is köhögök már egy hónapja,de azt mondta a doki, hogy ez nem káros a magzatra. Nekem is voltak rosszullétek, nagyon rossz volt a közérzetem az elmúlt 3 hétben, de most már nekem is javul. Neked vannak olyan ételek, amiket korábban szerettél, de most ra sem bírsz gondolni? 😆
2020. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Szinte csak olyan van 😞😄 borzasztóan nem kívánok semmit, csak muszájból tuszkolom magamba a kaját, de sokszor vissza is jön. Kv-szagát se bírom, pedig terhesség előtt kv-ztam
2020. febr. 15. 10:29
 24/28 anonim válasza:
Sziasztok! Hogy vagytok? A babit tegnap nézték és már 9 cm és 10 dkg 😍
2020. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Én csak húsvét utáni 7főn megyek uhra. Remélem kiderül a neme! Ti tudjátok már? Facebookon van 2020 szeptemberi babák csoport tagok vagytok?
2020. ápr. 5. 07:23
 26/28 anonim válasza:
Sajnos, mi sem tudjuk még ☺️nagyon sokáig vizsgált a doktornő, de egyszerűen nem akarta még felfedni magát 😊drukkolok, hogy kiderüljön nálatok 😊és milyen nemű babát szeretnétek? Még nem vagyok tag, de belépek. Nem is tudtam, hogy van ilyen csoport.
2020. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Van már egy kislányom így jó lenne fiú, mivel több gyerek nincs tervben. Te és a párod mit szeretnétek?
2020. ápr. 6. 22:35
 28/28 anonim válasza:
A párom kisfiút, én kislányt 😊 mi is kettőt tervezünk, Úgyhogy mindkettőnknek van esélye 😊
2020. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!