Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha augusztus ota nem menstrual...

Ha augusztus ota nem menstrualok mert pajzsmirigy problemam van akkor meg nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés
Csinaltam tesztet is szeptemberben es negativ lett. Ma reggel is hanytam es mar napok ota igy indul a reggelem. Szerintetek terhes lehetek vagy nem?
2020. jan. 19. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem lát beléd. Van bármi esélye, hogy terhes legyél? Ha igen, vegyél még egy tesztet. Egyébként hormonprobléma is okozhat hányingert, na meg el is kaphattál valamit.
2020. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeru a dolog elmesz dokihoz es megnéz. En csak abban hiszek ha dokival konzultálok.
2020. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel normális esetben a peteérés (ha a kezelés miatt mondjuk újra beindul a ciklusod rendben) megelőzi a menstruációt, így én arra gondolnék, hogy lehetsz. Mert gondolom, hogy kezelik a PM problémádat. Szerintem ha kételkedsz, csinálj egy tesztet.
2020. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeptember óta élsz nemi életet védekezés nélkül , akkor attol, hogy akkor csináltál egy negatív tesztet, siman lehetsz januarban terhes.
2020. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én IRes vagyok és tavaly a próbálkozáskor a nem megfelelő letmód + stressz miatt 2.5 hónapig nem menstruáltam, én is mindig reménkedtem végig, de dokihoz menetelkor drült ki hogy nem csak hogy nem vagyok terhes de a korábban jól alakuló PCO-m is kijött. 3-as kezelés segített.

Tehát esély van rá de nem nagy. Ha szeretnél terhes lenni kezelted a problémád (meg amúgy sem ártana). Ha nem akarsz, akkor védekezzetek. Vegyél tesztet is.

2020. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most megjött gondolom attól fájhatott a hasam napok óta

#4 nem szeptember ota elek nemi eletet es vedekezunk

2020. jan. 19. 11:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek meg gyereket meg csak 18 eves vagyok
2020. jan. 19. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, hát így egyből más a dolog. Ha védekeztek rendesen, akkor nem valószínű, hogy terhes lennél. Plusz meg is jött.
2020. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!