Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly júniusban volt egy...

Mamus80 kérdése:

Tavaly júniusban volt egy spontán vetélésem. Azóta a menstruációm beállt 26 naposra. Most 5 napja késik. Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Tegnap 2 tesztet csináltam napközbeni mind kettő időn túli pozitívat mutatott. Ma reggel igaz 3.vizeletből negatív. Fájnak a melleim, a nap 80%-ban hányinger gyötör meg fog jönni érzés 1 hete és néha sírógörcs kap el. Szerintetek lehet baba?
2020. jan. 20. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Reggeli elsó vizeletből próbáld meg és esetleg többféle tesztet is próbálj.

Lehetsz szerintem.

2020. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2020. jan. 20. 18:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma vettem tesztet így reggel akarok tesztelni. Ma beszéltem a dokival azt mondta jövőhét szerdán találkozzunk. Akkor már ha baba van látni fogja. Addig is szedjem a folsavat és magne B6-ot.
2020. jan. 20. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez a gabriel teszt pozitív, lehet pár nappal később volt ovud. Keresni sem kell, csupán halvány. Tesztelj még, de ez bizony pozi :)
2020. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne!Csak az a baj hogy időntúli. KB 1 óra múlva láttam még rajta. Ma csináltam egy másikat nem Gabrieleset napközben de az negatív maradt :( tüneteim megvannak sőt a melleim egyre jobban fájnak. Remélem nem csak bebeszélem magamnak. Nagyon szeretnénk már babát, igaz nekem már van egy 22 éves lányom de a páromnak még nincs.
2020. jan. 20. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj. Megy a drukk.
2020. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív :(
2020. jan. 21. 04:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó sajnálom :(.... bár nekem sose lett időn tűl pozi gabrielem...Amíg nem jön meg van remény. Viszont ilyenkor azon agyalok, hogy mennyit költ az ber napokon át tesztekre... hcg magán vérvétel, aznapi 100%os eredménnyel, 3000 forint. (persze én is megcsináltam vagy 15 tesztet,meg vérvételre is mentem, 7 év után nem tudtam elhinni xD)


Drukkolok!

2020. jan. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még reménykedem.
2020. jan. 21. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!