Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a hcg teszt...

Létezik hogy a hcg teszt reagal az lh hormonra is?

Figyelt kérdés
Sosem tapasztaltam eddig ilyet. A hőgörbém alapján még peteérés sem volt pedig az Lh tesztem mar 2x is volt pozitiv (2nap elteressel) viszont azert csinaltam ujra lh tesztet mert ugy gondoltam nem volt meg ovu. Az tegnap es tegnap elott este nagyon pozitiv lett igy gondoltam ugy is van meg egy csomo csinalok reggel is. Na ennel erosebb pozitivat meg nem lattam magamtol (pedig reggel altalaban halovanyka szokott lenni) nem is tudom milyen felindulasbol csinaltam terhestesztet de az is halvany pozi lett. Szoval a kerdes hogy lehet e azert pozitiv mert sok az lh hormon?

2020. jan. 21. 08:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az lh meg a hcg egyik alegysege azonos, tehát előfordulhat. A teszt minőségétől függ.
2020. jan. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bizony létezik. En is igy jartam a Facellel.
2020. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, pont ugy nezett ki az enyem is,mint a tied. Aztan ket nap mulva teljesen negativ lett.
2020. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Fordítva lehet, hogy az LH full pozitív terhesség mellett (nem a hcg-re reagál ekkor sem, de jóstesztként szokták használni még mielőtt a hcg mutatna bmit is).

Én a helyedben örülnék :)

2020. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A görbém

[link]

2020. jan. 21. 21:09
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabályosan méred a hőd, kizárt, hogy terhes vagy.

A tesztek keresztreagálhatnak sajnos, mivel a HCG és az LH egyik alegysége azonos. Én nem élném bele magam a terhességbe, az biztos.

2020. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Többször is kipróbáltam, mindig halvány pozitív lett a Facelle ovulációkor.
2020. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a ma reggeli már negatív lett. Az ovu teszttel egyutt! De igazából ez jó, mert akkor 2 hét múlva lehet újra tesztelni :D nem akkora csalódás (tekintve hogy el sem hittem) mint amikor a nemvárt után lesz a pozitívból negatív
2020. jan. 22. 08:13
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Itt vagyok én élő példa a hő megcáfolására! Előzőnél es most is nem ment fel a hőm..átlagos normál 36,4 és mégis terhes vagyok. Ez a második várandóságom..a tüneteket produkálom..kicsit érzékeny mell,hőhullám szédülés megjön érzés. Nincs több krémes folyásom szinte száraz.11dpo halvány xepil,azóta napok teltek de azóta srincs semmi.korábban lestem minden tünetet és a természet megtréfált azzal hogy semmilyen tünetet hőt,folyást,koratünetet nem produkáltam, mert saját magamat stresszeltem.ma heccből mértem és jót is nevettem magamon..Es mégis a teszt szerint terhes vagyok és mar így a második terhességem
2020. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!