Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek bizhatok meg...

Szerintetek bizhatok meg benne, hogy lesz baba? Hasonlót tapasztalt valaki?

Figyelt kérdés
December közepén fogyott el az utolsó szem fogamzásgátlóm. Dec 25-ÁN jött meg az utolso rendes menzeszem. Gyógyszer mellett rendes 28 napos ciklusaim voltak, így jan7-9 volt elvileg ovulaciom, voltunk is együtt persze. Most a menzesznek (amennyiben tartom a 28 napos ciklust) 23-ÁN, csütörtökön kellett volna megjonnie. Nem jött, az imént vettem észre a tisztasági betéten barnázást, csak barna. Azóta ha pisilni mentem, minimális barna van a papíron, de nem igazán indult be semmi. Ez volt 3 órája. Ez vérzés lehet, így majd 3 nap késéssel?? A gyógyszer abbahagyasa borítja a dolgokat vagy bizhatok meg a babában? Élt át vki hasonlót?!
2020. jan. 25. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan esetről olvasni, hogy a fog.gátló abbahagyása után már meg sem jött a menzesz, úgyhogy simán lehet, ha jókor voltatok együtt. De 2 nap késésnél más nyugodtan tesztelhetsz. Majd írd meg, mi volt! Szurkolok :)
2020. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teszteltem a nem várt napján, azaz csütörtökön, az negatív volt,
2020. jan. 25. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 3 napja késik és elkezdtèl barnázni akkor 1-2 napon belül meg fog jönni szerintem. Ne számolj 28 nappal, megvontad magadtól a gyógyszert, kicsit változhatnak a dolgok. Nekem az első tabletta mentes hónapban 37!! napra jött meg. Utána beállt 30-31 napra.
2020. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább menstruáció lesz.
2020. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat! Meg azért reménykedem, lehet hiába...
2020. jan. 25. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fog.gátló abbahagyása után néhány hónapig nekem is így jött meg, hogy előtte pár napig barnáztam, 1-2 hónapja szűnt meg..de persze amíg nem jön meg, mindig van remény, és mindenki máshogy működik :)
2020. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább menstruáció lesz. Az, hogy tabletta mellett milyen volt a ciklusod, sajnos nem mérvadó. Hogy most hogy áll vissza, na, az fog számtani.
2020. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett NEM volt ciklusod, ahogy decemberben menstruáció SEM. MOST lesz, meg reméljük, ciklusod is.
2020. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!