Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Képtelensèg így a terhesség?

Képtelensèg így a terhesség?

Figyelt kérdés
Ciklusom 10.napján megvizsgált az orvosom és azt mondta nem lát domináns tüszőt, így lehetséges,hogy ez egy anovulációs ciklus lesz,de mivel előtte vetèlèsem volt, így azt mondta, természetes. Mivel ezt mondta,nem vèdekeztünk,de most meg nem jön meg. Úgy érzem meg fog már 2-3 napja,de aztán mégsem. Lehet, hogy mégis terhes lettem és közben lett mégis tüszőm? Mi történik most velem?
2020. jan. 31. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj mindenképp! Nem vagyunk orvosok,és azt sem adtad meg, mikor vetéltél el. Sajnálom, hogy nem maradt veletek a pici, de okkal mondják, hogy vetélés után x ideig várni kellene az újabb teherbe eséssel (regenerácio, hormonok miatt). Mivel konzultálsz az orvosoddal, feltételezem túl vagytok a várakozási időn és szeretnétek már a babát.De teszt nélkül nem lehetsz biztos benne, hogy sikerült-e. Kívánom,hogy mielőbb pozitív legyen a teszt! :)
2020. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.
2020. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy mensin túl vagyok. Most lenne a második. Egyébként két mensi után szerettünk volna èlesben próbálkozni,de az anovulációs ciklus miatt úgy gondoltuk,minek is vèdekezzünk,ha nem lehet teherbeesni?.
2020. jan. 31. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Én abban a hónapban estem teherbe, amikor az orvos 100%-ra mondta, hogy nincs peteérésem.
2020. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!