Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

(tudom ha én látnám ezt a kérdést tuti hülyeségnek tartanám)

Na szóval azt olvastam az előbb hogy a fogamzásgátló melletti vérzés nem igazi menstruáció csak a megvonás miatt van (tehát a gyógyszer csinálja)

Ez lehet igaz?



2020. jan. 30. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így van. A fogamzásgátló a peteèrèst gàtolja, így valójában nem menstruáció jelentkezik, hanem csak megvonasos vérzés. Van olyan gyógyszer is, ami mellett egyáltalán nem jön meg, csak többen úgy nyugodtak, ha havonta jelentkezik vérzés.
2020. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ha eddig a megvonasos verzeseim voltak és most terhessegre utaló jelek vannak

Lehetek terhes?

2020. jan. 30. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szeded a gyógyszert, akkor nem valószínű, hogy terhes legyél.
2020. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig bevettem de (nagyon helytelenül tudom) sosem sikerült ugyan akkor
2020. jan. 30. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmezd, amit már írtak. A fogamzásgátló a peteérést gátolja. Az érett pete elengedhetetlen feltétele a teherbe esésnek. Magyarul ha nincs pete, vedérszámra mehet be a sperma, akkor sem lesz baba. A peteérés pedig egy folyamat, ha ma 6kor veszed be a tablettát, holnap pedig 8kor, az égvilágon semmi baj nem lesz, nem lesz hirtelen egy éret petéd, ami pont akkor reped meg. Szóval nyugodtan bízz meg a fogamzásgátlódban. 30évvel ezelőtt is működtek, s a mostaniak már sokkal modernebbek, jobbak.
2020. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*érett
2020. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!