Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lett egy nagyon halvány 2....

Phon0217 kérdése:

Ma lett egy nagyon halvány 2. csík a terhességi tesztemen. Utána csináltam egy másik félét, az meg negatív lett. Most akkor mi lehet?

Figyelt kérdés
Reggel nem az első, hanem a második vizeletből csináltam egy elég érzékeny, Predictor Early tesztet, amin egy nagyon halvány második csík lett. Utána pár pisivel később csináltam egy X-epil-est ami egyértelmű negatív lett. Bár ez annyira nem érzékeny teszt. Most kicsit összezavarodtam. Valaki tapasztalt hasonlót?

2020. febr. 1. 16:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett. Szorítok 😊
2020. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindenképp írok! :)
2020. febr. 1. 18:07
 13/37 anonim ***** válasza:
82%
Semmi biztos nem fog kiderülni hétfőn, első pozitív teszt után 10-14 nap, amikor már olyan elváltozást lát már a doki,amiből látszik, hogy tuti terhesség. Addig csak a megvastagodott nyálkahártya meg max. a sárgatest látszik a petefészekben. De ezek nem "perdöntő" bizonyítékok, csak gyanújelek. Biztosabbat leghamarabb egy még erősebb pozitív teszt tud mondani neked, nem a doki. Csak azért írom, hogy ne legyél csalódott hétfőn.
2020. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv. Lehet kesobb fogant. Az xepil nem olyan erzekeny. Gratula😃
2020. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, az érzékenyebb teszt hamarabb kimutatja a (kevesebb) hCG-t, másrészt a többedik pisi kevésbé koncentráltabb jó eséllyel, ezért is lehet a 2. negatív. Az orvos tényleg csak kb. az 5-6. héttől láthat érdemlegeset, hamarabb felesleges menni, szóval ne keseredj el, ha még nem embriót lát az UH-n :) Szorítok!
2020. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
66%
Így van, pozitív :) Nem tudom tényleg, mit tud mondani hétfőn az orvos, pár nap múlva tesztelnék megint a helyedben, és nem mennék orvoshoz.
2020. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
A pred 10 es az exep 25 mivel a 10 es is halvàny ezèrt lett a màsik nega jó teszt a 10 es tuti babàs vagy gratula
2020. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ez egy szép halvány, de mindenképp pozitív teszt 😊 Várjuk a fejleményeket!💕
2020. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
A Gabriel ma reggeli első pisiből egyértelműen negatív. Nem is akartam csinálni, de nem bírtam ki. Azért holnap reggel megnézem a Predictor mint mond. Ha van valami akkor már erősebbnek kell lennie reggel.
2020. febr. 2. 10:39
 20/37 anonim ***** válasza:
25 el kàr mèg tesztelned
2020. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!