Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor menjek orvoshoz? (rendsz...

Mikor menjek orvoshoz? (rendszertelen menstruáció, pozitív teszt)

Figyelt kérdés

Mindig is rendszertelen volt.

Nyáron volt egy vetélésem. 7-8 hetesen ment el.

Legutoljára dec. 10-15 között volt meg. Azóta semmi.

Pár hete csináltam egy tesztet, negatív. De nem emlékszem pontosan mikor.

Ma reggel megint csináltam, mert csak feszült a mellem, de nem akart megjönni és pozitív lett :D

De most nem tudom, hogy akkor hány hetes lehetek.

Mikor menjek dokihoz? Fog látni valamit, ha most elmegyek. Első babánál utrogestant kellett szednem. Lehet már most is el kellene azt kezdeni? De mindenhol azt olvasom, hogy 6-7 hetesen kell menni először.

Tanácstalan vagyok :S


2020. febr. 4. 09:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszertelen ciklusokkal akkor mentem mikor menstruáció szerint már 11 hetes voltam( nem volt előtte vetélésem és nem is volt gond se vérezgetés,se görcsölgetés se semmi egyéb) Végül is nem mentem se későn, se korán mert 7-8 hetes terhesnek feleltem meg és egész terhesség alatt a 12 heti uh alapján számolták a korát.Azért te menj el mielőbb, mert már volt probléma, bár sok esetben egy vetélés után simán gond nélkül kihordják a következő terhességet a nők.
2020. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

6-os valaszolo vagyok. En is vesztettem el egy terhesseget egy evvel korabban, megsem kaptam progeszteronpotlast a masodiknal. Minden rendben volt vegig.

Amiert az elso valami problema miatt nem maradt meg, nem biztos, hogy a kovetkezonel is ugyanaz lesz a problema. Azert inkabb egy felesleges kor az orvosnal, mint kesobb azon ragodni, mi lett volna, ha...

2020. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából próbáld felidézni hogy mikor lehetett negatív még a teszt.

Ha nem megy akkor csak mond azt hogy mikor kezdett késni még negatív volt a teszt és most lett pozitív.

Gratulálok! 😊

Majd írj, kíváncsi vagyok hány hetes lehetsz! 😊💕

2020. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

#utolsó: olyan 2-3 hete szerintem még negatív volt. Egy hónapnál biztos nincs több, hogy teszteltem.

Írok majd mindenképp! :)

2020. febr. 4. 12:59
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Akkor mindenképp mond, hogy 2-3 hete még negatív volt a teszt, mert akkor tudják hogy tényleg nagyon rendszertelen a mensid.

Ha nem is látszik semmi akkor próbálj meg vérvizsgálatot kérni, de lehet küldenek maguktól is.

De azért remélem már látnak valamit 😊

A legjobbakat remélem neked! 💕

2020. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Hamarabb is mehetsz, pláne, ha talán gyógyszer kellene, de egyébként sincs ilyen kötelező "kell". A 6-7 hetet azért mondják, mert ha akkor már van szívhang, nem kell újra menni, ami macera, magánban meg pénz. De ettől te még mehetsz a 4-5. héten akár, max. az orvos visszahív.
2020. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Dec 26-án volt még utoljára, ma voltam dokinál, 6 hetes terhes vagyok.

Nekem már volt szívhangja is. :)

2020. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Voltál azóta orvosnál kérdező?
2020. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Egyéb okok miatt ma tudok menni! :) Már várom!
2020. febr. 20. 10:14
 20/35 anonim ***** válasza:
Írj mindenképp, hogy mit mondott a doki! 😊💕
2020. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!