Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, a kimaradó vérzés...

Lányok, a kimaradó vérzés előtt vannak tünetek, hogy mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vkinek van, vkinek nincs. Nekem ugyanolyan tüneteim voltak, mintha meg akarna jönni.
2020. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az égvilágon semmi tünetem nem volt, csak a nem várt vérzés előtti napon lett egy fura szorító-feszülő érzés az alhasamban, ami abszolút nem olyan volt, mintha meg akarna jönni. Én ezért csináltam tesztet, és erős pozitív is lett. Szóval nekem egyáltalán nem volt ugyanolyan érzésem, mintha meg akarna jönni, és azóta sincs.
2020. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsö terhességemnél pont olyan volt mintha megakarna jönni. Nem is teszteltem csak 2 nappal az elmaradt mensinél.


Most semmi megdig jönni tünetem nem volt. Ez lett gyanús! Itt is 2 napot vártam

2020. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ugyanazok a tüneteim voltak, mint, mielőtt megjön. Annyira, hogy még Voltaren dolo-t is vettem be a görcsökre.
2020. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!