Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi mit jelent az ovulációs...

Mi mit jelent az ovulációs tesztel kapcsolatban? Még nem használtam, jól jönne néhány hozzá értőbb tudása és tapasztalata

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Most használok először ovulacios tesztet mert nem olyan pontosak a ciklusaim és mióta meglett az első gyerekem nem igazán érzékelem az ovulaciom, jobban mondva sokszor érzékelek apró dolgokat (itt szúr ott faj picit, változó folyások) de nem jövök rá vajon mikor van pontosan az ovulaciom, és egyenlőre nem sikerül teherbe esnem.

Eddig két tesztet csináltam a 10. És 11. Napon, tudom talán korai de van akinek korán van ezért inkább elkezdtem hamarabb. 27-31 naposak a ciklusaim az utóbbi fél évben, előtte meg jobban össze vissza volt.

A 11 napi teszten nekem úgy tűnik kicsit sötétebb a teszt csík, az jelent bármit is? Úgy értem az jelenti hogy közeledik az ovulacio ideje? Vagy lehet egyik nap világosabb aztán sötétebb és megint világosabb?


Itt vannak a képek :

[link]


Illetve ha bárkinek van képsora egy hónapról ahol jól látható előtte és utána is azt is szívesen megnézném


Előre is köszönöm a segítséget és mindenkinek sok sikert aki szinten babát szeretne :)



2020. febr. 4. 15:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Jaj de jó :)


Akkor sok egészséget és boldogságot kívánok!

Remelem hamarosan nekem is pozitív lesz az ovu teszt :)

2020. febr. 6. 15:21
 12/20 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, köszönjük szépen! :) Drukkolok! :) Szerintem a napokban pozinak kell lennie! :)
2020. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

:) jo mások sikereit hallani


Ha még bárki nézi, ez még mindig nem pozitív akkor igaz? Nem elég sötét?


[link]


De ez már talán azt jelenti hogy 1-2 nap? Vagy bármi lehet?

Ma vagyok a 13. Napon, a naptár szerint holnap kene hogy legyen ovulacio... nyák is tojás fehérje szeru már 3 napja, bár nem folyamatosan de észre veszem időnként napközben

2020. febr. 6. 20:30
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, ez még negatív, de már nem kell sokat várni.

(nekem 15.ciklusnapon este picit volt halványabb a kontroll csíknál, 16.ciklusnapon reggel pedig már egyértelmű + lett)

2020. febr. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor talán ma vagy holnap :)


Nagyon remelem lesz pozitív és ez a hónap sikeres lesz :)

2020. febr. 7. 09:44
 16/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok az 18. hetes babás, ne aggódj, a naptár app nekem is - mint kiderült - eltolva írta, kb. 2-3 nappal korábbra írta az ovut, mint valójában volt. :) Ez még negatív, de alakul :)
2020. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


A mai már egyre jobb, már nagyon gyanús de talán holnap. :)

Igen ez a naptár dolog nem teljesen pontos, nekem ma kéne lennie a szerint.

Az alsó a mai tesztem.


[link]

2020. febr. 7. 16:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez holnapra pozi lesz! :)
2020. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is holnap + lesz már. (reggel már tesztelnék egyet)
2020. febr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor holnap reggel is teszteltelek :)


Remelem ez a hónap sikeres lesz!


Mindenki másnak is sok sikert aki ezt olvassa és babát tervez :)

2020. febr. 7. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!