Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkezdtük a baba projektet a...

Elkezdtük a baba projektet a nem termékeny napokban ki esett már így teherbe? Többi lent

Figyelt kérdés

Ezen heten leszek termékeny most is bele kezdünk amíg nem sikerül holnap megyek a patikaba venni terhesegi vitamint kinek mi vált be vitaminok közt?.

Aztan elakarok menni edzeni ha már kismama vagyok meddig lehet edzeni h babanak ne legyen baja?

És edzehez porokat (biotech proteint powert hasznaljak e vagy ne ha kismama leszek ugyse fogyaszthatom jól tudom?


2020. febr. 4. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Inkább ne akarj még gyereket. Alkalmatlan vagy rá fejben.
2020. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
A kemény megtehelés, testépítés és a vele járó készítmények ellentétesek a terhes állapottal. A mozgást azok is csökkentik tudtommal, akik már eleve életvitelszerűen csinálják és fizikailag hozzá vannak szokva. Nulláról ne akkor kezdj edzeni, mikor egy sérülékeny babát tervezel kihordani.
2020. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Sportolni lehet, de nem most lenne az idő "gyúrni" márpedig a protein porok erre valók. a sport mindig jó, frissíti a vérkeringést, de pl. súlyok emelése nem ajánlott, erős terhelés nem ajánlott, akkor minek protein por? Döntsd el mit szeretnél, babázni vagy izmozni. Ismétlem a mozgás azért jó dolog.
2020. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem pont izmosodni akartam hanem kardio és hatat egy kicsit erősiteni.

Így is baja lenne?

Ok porokat kilovom.

Terhesegi vitaminok?

Es ki esett mar így teherbe nem termékeny napokon?

2020. febr. 4. 19:21
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem termékeny napon senki nem esik teherbe, mert nem lehet.


Edzeni meg nyugodtan menj el, amekkora jellem vagy. Két hét múlva már abba is hagyod. (Igen, ennyiből megállapítottam.)

2020. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Ez olyan dolog, ha eddig is edzettél volna, és folytatod babavárás közben, csak mérsékelve, az nem baj. Ilyenkor elkezdeni viszont netto ökörség. Megterheli a szervezeted, még ha nem is esel túlzásba. Többedjére mondjuk, válassz, mit szeretnél, a kettő együtt nem ajánlott. A protein port meg nem azért nem ajánlja senki mert rosszat tesz, hanem mert felesleges ha nem testtömegépítesz, márpedig gondolom nem testtömeget akarsz építeni.
2020. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Terhesvitamin: femibion


Edzes: nem a legjobb pillanat elkezdeni


Nem termekeny napokon teherbe esni: nem lehetséges

2020. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
A kardio eleve nem javasolt korai terhesség alatt, utána sem, szóval inkább halaszd el ezt a fajta mozgást.
2020. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Edzés: csináld nyugodtan, attól nem vagy még terhes, hogy néha nem védekezel, pláne nem termékeny napokon, van akinek évek alatt jön össze. Terhesen is, lehet edzeni, csak majd kérdezz meg valakit, edzőt, hogy melyik gyakorlatot hagyd ki.

Fehérjeport én ittam terhesen, sőt, csak terhesen ittam, sokat hánytam, így pótoltam a fehérjét.

2020. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Ja utolsó, én is arra számítottam, hogy hónapokig fogunk próbálkozni, vehetem a teszteket, sírhatok ha nem jött össze stb, erre fel 2. hónapban már pozitív volt. Ha babáznának, akkor helyeződjön arra a prioritás szerintem. De persze mindjárt kapom a hátsómba a piros kezecskéket.
2020. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!