Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy nem? Melyiknek...

Terhesség vagy nem? Melyiknek lehet hinni?

Figyelt kérdés
5 tesztből 3 halvány pozitiv lett. 3hónapja próbálkozunk. Nem számolgattam az ovut, nem figyeltem a menzit. Görcsöl a hasam allja és reggel rosszul voltam. Orvoshoz még nem futnák ha nem muszáj. Miert van negatív teszt? Melyiknek lehet hinni?
2020. febr. 10. 18:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Hat ha 24-en kell megjonnie, akkor bizony most kene ovulaciodnak lenni a 28 napos ciklus mellett. Az utolso menstruaciodra csak emlekszel, mikor volt? Es milyen volt? nem volt esetleg kevesebb verzessel, kevesebb napig tarto? mas, mint a megszokott?
2020. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha jol emlekszem januar 28-án jött meg. De ebben nem vagyol biztos. 2napig tartott csak. Azert tesztelek, mert kevésnek tűnt a 2napos menzi, és fura fájásaim vannak. Bocsi, hogy nem írtam ezt is bele a kérdésbe, annyi minden jár a fejemben.
2020. febr. 10. 19:23
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Pozinak tűnnek a tesztek..

Én csak elmennék orvoshoz a tesztekkel a kezemben! Így csak találgatni tudsz mi lehet 🙂

2020. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11%
A kevés vérzés is vérzés. Ovulálsz. Nem vagy terhes.
2020. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az utolsóval vitatkoznék, a barátnőm 15 hetesen jött rá, hogy terhes. Három vérzése volt, időben, csak a mennyiség volt kevesebb. Ezért nem is gondolt arra, hogy terhes lehet. Ilyen is van. Reggel csinálj egy jobb minőségű tesztet, pl. facelle.
2020. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jan 28an volt utoljara kb 23ra nem varom atlag 27 napos ciklusokkal... Mi most "akciozunk" 🙂 sztem a keresztreakcio lesz az LH-ra a halvany teszteken mert ha terhes lennel es a 28ai menszi nem rendes menszi lett volna akkor minden terhessegi teszt egyertelmu pozi lenne mar.
2020. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaza van a 16-osnak, ha az előző ciklusból lennél terhes, akkor már bőven mutatná bármelyik teszt.


Egy jó tanács: vezess menstruációs naptárat. Ha elmész nőgyógyászhoz, mindig az az első kérdése, hogy mikor jött meg utoljára, plusz az sem mindegy, hogy rendszeres-e ciklusod, azt pedig nem lehet megmondani kb dátumok alapján. Plusz ha sikerül teherbe esni, akkor onnantól fogják számolni a terhességi heteket is, azért is fontos.

2020. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A rózsaszín teszt veletlen nem LH teszt?
2020. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!